Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a pasik többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a pasik többsége, hogy egy nő házias legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem h elvárják hogy csak a nő mos-főz-takarit-vasal stb.Ez olyan ódivatú sztem! Tőlünk nyugatabbra állitólag már nem igy gondolkodnak a pasik,ott egyenlő arányban osztják fel a házimunkát a felek egymás közt...meg persze a gyereknevelést is...hiszen ez mindkettőjük dolga,nem? Mért nem változik a szemlélet itthon? így semmi kedvem nem lesz férjhez menni...irjatok minél többen,komolyan érdekelne hogy mit gondoltok erről,remélem nem csak én vagyok a túl felvilágosult...:D
2008. júl. 14. 12:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
19%
Miért várja el? mert mondjuk ő nem irodában dolgozik hanem igen kimerítő fizikai munkákat végez, nem papírmunkákat. 20-30kilós dobozokat pakolgatni, stb. Aki meg irodában dolgozik és nagyfejes az általában csak késő este jön haza akkor meg ne várják már el tőle hogy háztartási dolgokat is csináljon. Azok akik meg "csak" dolgoznak irodában, azoktól azért valamilyen szinten el lehetne várni ezt a segítséget. Egyébként nem a férfiak harcolták ki ezt az "egyenlőséget" a nőknek. saját magatoknak harcoltátok ki. Egyébként nektek buzik kellenek azok szeretik a nőies dolgokat, azok majd takarítanak nektek meg főznek!...
2008. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Az emanciőációról: nem jogos szerintem ezt ma felhozni, ugyanis állatira nincs közünk azokhoz, akik anno azt el akarták érni - gondolom mert úgy érezték ők is többre képesek, mint a port odébb seperni, szóval érhető azért, de az igazságtalanul találták ki, hogy ugyanannyi melót várnak el a munkahelyen tőlük (mondjuk minden np dolgozhat csk 4-6 hatórában).

Lényeg a lényeg, mi nem azok vagyunk akik így alakították, mi ebbe beleszölettünk, s ma már olyan helyzet, hogy egy fizuból nem megy, de akkor igen is segütsenek egymásnak a párok, osszák meg, beszéljék meg, ne csak háborogjon mind a kettő: az egyik hogy ez sok neki, a másik meg a fejéhez vágja az emancipációt.. amihez holtra nincs közünk ma...

2008. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Az úrnak, akinek a felesége nem akar dolgozni menni: szerintem Te biztos nagyon értékelendő vagy, hogy eltartod a családod,DE szerintem Te őt ezzel totálisan elkényeztetted. Ez a ló másik oldala, ha ő otthon van, akkor van ideje elmosogatni, s ha kellene, igen is el kellene mennie dolgozni, nem biztos, hogy örökké jól keresel majd.

Szóval igen megszoktattad velet ezt a helyzetet, elkényelmesedett!!! Ezt már az elején le kellet volna szögeznetek, ok te dolgozol, de akkor neked nem kell mosogatni, mert ő azért van otthon, hogy ezek meglegyenek...

2008. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Szar ország, ez van, itt ritka az olyan pár ahol a férfi fizetéséből megél a család, a kérdés meg véleményem szerint szarul lett feltéve.
2008. júl. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Az én meglátásomban ez egyszerű: ha az asszony is dolgozik akkor egyértelműen segíteni kell neki, hiszen ő is lehúzza a 8-10 óráját naponta. Ha viszont csak én dolgozom, akkor szerintem jogosan várnám el tőle, hogy az otthoni dolgokat ő intézze.
2008. júl. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászóló! Ez így igaz! Végre valaki megértette! :)

Nem a munkával van bajunk, hanem az "arányokkal".

Jó pasi vagy! :)

2008. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Lám,milyen heves kis "vitafórum" alakult itt ki! :) a normálisan válaszolóknak köszi a választ,aki meg bunkó volt,annak is köszi de lehetett volna finomabban is. Úgy látszik,ebben a kérdésben sosem fogunk dűlőre jutni...mármint pasik és csajok...
2008. júl. 15. 14:06
 28/48 A kérdező kommentje:
Na,még valaki?? írjatok még,érdekelnek a vélemények!
2008. júl. 19. 00:03
 29/48 anonim ***** válasza:
74%
felőlem azt várnak el, amit akarnak, én pont annyit vagyok hajlandó megcsinálni, mint egy pasi. nem fogo senkinek sem főzni, ha főtt kaját akar, csináljon magának! én biztos nem töltöm ezzel az időmet. egyszer élünk, ezt az időt biztos nem házimunkával fogom eltölteni.ezenkívül pedig teljesen egyenrangúnak tartom magam a féfiakkal.
2008. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék arra a munkára, ami 3 milliót fizet! Ezt én nőként is elviselném:)

és mellette a férjecském otthon főzne, mosna, mosogatna, kapálna, gyereket nevelne és uzsonnát készítene...én meg keresném a sok zsét...király

26.L

tudom h régi a kérdés, de nem bírtam megállni:D

2010. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!