Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobják el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobják el a nők olyan könnyen azt, aki udvarol?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha va negy kisebb nézeteltérés az ismerkedéskor, és ráadásul nem is a nőnek van igaza, még neki áll feljebb és ő az, aki meg akarja szakítani a dolgot?

Miért van, hogyha őszintén megmondom, h sz.r ember, akkor már egyből azzal jön, h ne zaklassam, és itt is nekem volt igazam?



2013. dec. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Gondoltam, ha megmondom, hogy nincs rendben az, ahogy gondolkodik, akkor normálisan megbeszélve mondjuk ráébred erre-arra, de nem, egyből azzal jön, hogy ne zaklass, ez gáz. Nyilván nem szó szerint mondtam, hogy hé, sz.r ember vagy, ha nem utaltam rá, hogy nem feltéltenül jó, ahogyan gondolkodik bizonyos dolgokról.
2013. dec. 21. 22:47
 12/55 A kérdező kommentje:
Számomra, ha van egy kis probléma, nem válóok, megpróbálnám megbeszélni és megoldani, de ha a másik fél ebben nem partner, akkor nem tehetek semmit és ez kiakasztó.
2013. dec. 21. 22:48
 13/55 A kérdező kommentje:
Tudod mit 6-os, felpontoztalak, na most mi a véleményed rólam?
2013. dec. 21. 22:49
 14/55 anonim ***** válasza:
100%
pont ez a baj veletek... ha valami nem úgy történik, ahogy akarod, egyből leszaremberezed. nem küzdesz érte, csak vitatkozol.. és akkor az annyit jelent a nőnek, hogy teneked ő csak annyira kell. és nem éri meg veled foglalkozni, mert vitatkozni nem feltétlenül akar mindenki.
2013. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nekem az nem vita, ha valaki azt mondja, hogy sz.r ember vagyok valami hülye oknál fogva.
2013. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert van olyan, akivel tudjuk szeretni egymást, és nem vesszük a bátorságot ahhoz, hogy ilyen ostoba, kioktatós stílusban bíráljuk egymás gondolkodását, hanem lehet normálisan beszélgetni. Ő a barátom.


Ameddig nem találtam rá, akkor is tudtam, hogy erre vágyom, amit tőle kapok, a hozzád hasonló okostóniknak pedig esélyt nem adtam arra, hogy megpróbáljanak bármilyen szinten is minősíteni úgy, hogy azt komolyan is lehessen venni. Nem vagytok ti olyan helyzetben, hogy megtehessétek! ;)

2013. dec. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam, ha megmondom, hogy nincs rendben az, ahogy gondolkodik, akkor normálisan megbeszélve mondjuk ráébred erre-arra"


Nem tudom, hány éves vagy, nyilván kicsit fiatal még. Később majd rájössz, hogy alap, hogy ismerkedést nem azzal kezdünk, hogy megpróbáljuk megváltoztatni a másik gondolkozásmódját. Ez még akkor is nehéz, sőt van, hogy lehetetlen, ha már nagy a szerelem.

Ha másképp gondolkozunk dolgokról, arról lehet beszélni, aztán eldönteni, hogy ezt tudjuk-e egymásban tolerálni, vagy akarunk-e alkalmazkodni kölcsönösen egymáshoz, esetleg magától ráébred az ember, hogy van némi igazság abban, amit a másik mond. De ez semmiképp nem úgy működik, hogy "Márpedig te rosszul gondolkodsz és sz..r ember vagy" Még ha nem is szó szerint. Mert akkor azt gondolja a másik, hogy ha már ennyire az elején ennyire nem egyezünk, mi lesz később, és inkább feladja.

2013. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
0%

14-es. Ha-ha. Küzdés mi? Egyszer volt hogy fél évig futottam egy lány miatt. Tudod mi volt a hála? Még csak egy kib**zott esélyt sem kaptam holott ezerte ajadékabb alakoknak adatott meg, mert én voltam a kis barátja. A barát aki ott van jóban rosszban de ha kell már valami akkor b*szódjak meg. Küzdés mi? Folyamat mondjátok hogy ez kell az kell. MINEK? Logikátlanak vagytok, ez is csak az bizonyítja és megint ez a védekezés szánalmas. Ebből egyből annak kell lejönnie hogy utálom a nőket és pusztuljon az összes. Nem .. ez nincs így megnyugtatlak és nem is lesz, de ez nem változtat a valóságon:)


Nem nem vagyok lány nem abból a Női névből származik a Nickem. Többek között ragasztó márka, és a testvér->tesó->tesa>Tessa szlenges változata amit két s-el írok mert így tetszik :)

2013. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 Zakathol ***** válasza:
Tessa: Azért a küzdés és a pincsikutyáskodás között van különbség :)
2013. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy a nicked letudod írni két s-sel, de a helyesírásod egyébként csapnivaló. És igen. A pincsikutyaként loholászás és a küzdés között ÓRIÁSI különbség van.
2013. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!