Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobják el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobják el a nők olyan könnyen azt, aki udvarol?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha va negy kisebb nézeteltérés az ismerkedéskor, és ráadásul nem is a nőnek van igaza, még neki áll feljebb és ő az, aki meg akarja szakítani a dolgot?

Miért van, hogyha őszintén megmondom, h sz.r ember, akkor már egyből azzal jön, h ne zaklassam, és itt is nekem volt igazam?



2013. dec. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Ez esetben bocsáss meg. :)
2013. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Oksi, el van felejtve! :) Csak azt tudnám, hogy hogy nem jött le a szövegből, hogy az a kérdésre + a kérdező legutolsó kommentjére reakció...
2013. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Előbb csúnyán megtámadtak. Ilyenkor egy pillanatra mindenki ellenség :).
2013. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
DiamondEyes, ha már az értelmiségnél tartunk, én egyetemista vagyok, és ha építő kritikát mondok, akkor nem az a megfelelő reakció, hogy jaj ne zaklass, hanem el kéne gondolkodni, mindegy, úgy látom te nemhogy első benyomás alapján ítélsz, hanem netes első benyomás alapján, ami megmutat egyet mást. Örülj a barátodnak, igazából nem tartozott a kérdéshez, mert nem érdekel ki él a válaszadók közül párkapcsolatban. A papucs szerintem az, aki hagyja magát kihasználni a másik által.
2013. dec. 22. 20:34
 45/55 anonim ***** válasza:

Minket sem érdekelt a siránkozásod és az általánosítás sem, még is ide sz-rtad.

Ez van.

2013. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Ez nem siránkozás, hanem kérdés volt. Egyáltalán nem egy összetört kisfiú vagyok, csak érdekelt, hogy a sok p.na mellé áll-e a ribi mellé, hát meg is történt, ennyi :D Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
2013. dec. 22. 20:46
 47/55 anonim ***** válasza:
A stílusod alapján elég gázos vagy és a csaj jobban járt, hogy lekpotatott, én is koptatnálak és kb. minden jobbérzésű nő is. Nem tudom milyen egyetemre jársz, de hogy jómodort ott nem tanítanak, az is biztos. De akkor lealacsonyodom hozzád, hátha megérted. Igen b...szd meg, a csajnak igaza volt és sz.rember vagy. Ha neki is ilyen stílusban adtad magad elő, joggal gondolhatja, hogy zaklattad. Elmeháborodott.
2013. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Habár egy kicsit alpári paraszt vagy, de azért mind a ketten utáljuk a válaszolót, mármint az utolsót, úgyhogy jelents már te is légyszíves :D
2013. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Ácsi, kérdező!

Először is, oké, azt elismerem, hogy az itteni kérdezőkről/válaszolókról hamar ítélkezem, de ez nem jelenti azt, hogy ha bárki is ír egy normális privit közülük, akkor ne lennék vevő egy értelmes diskurzusra. Meg tisztában vagyok azzal, hogy nem lehet megismerni így senkit, ezért a véleményem az itteni produktumotoknak szól főleg.

Ismerkedésnél én mindig adtam sok esélyt a beszélgetésre, nem küldtem el senkit az első nézeteltérésnél. Ha pedig valaki lenéző volt, és kioktatni, kritizálni próbált, azt helyretettem, párnak pedig változatlanul azt állítom, hogy nem kellene az ilyen, és nem csodálom, ha másnak sem.


Azt pedig azért szögeztem le, hogy van kapcsolatom, mert tapasztalataim szerint az ilyen kérdéseknél, ha a kérdező ellen mertem szólni, mindig megkaptam, hogy biztos azért nem tetszik a kérdés, mert én is ilyen vagyok, meg próbáltak rugdosni, hogy úgysem kellek senkinek...stb. Hát, szeretném, ha tudnátok, hogy nem erről van szó, és igenis van olyan pasi, aki tökéletesen megfelel, attól, hogy titeket lekoptatnak. Van középút a bunkóság és a papucskodás között, és nemcsak az álomvilágunkban, hanem LÉTEZIK is. Ennyi.

2013. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Tessza, hajrá. :-)

Nyugodtan utálj, amiért belevertem verbálisan a fejed a saját hülyeségedbe, semmi gond. Majd ha érdemben tudsz reagálni, akkor beszélhetünk. :-)

2013. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!