Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobják el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobják el a nők olyan könnyen azt, aki udvarol?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha va negy kisebb nézeteltérés az ismerkedéskor, és ráadásul nem is a nőnek van igaza, még neki áll feljebb és ő az, aki meg akarja szakítani a dolgot?

Miért van, hogyha őszintén megmondom, h sz.r ember, akkor már egyből azzal jön, h ne zaklassam, és itt is nekem volt igazam?



2013. dec. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Ha valaki szar embernek hívna, én se kedvelném túlságosan. Szal, mi is a gond? Ne keverjük össze az ócsárolást, a jószándékú kritikával. És miért ismerkedne veled valaki továbbra is, ha már az elején nem klappol minden? Hidd el, bőven van utána is probléma, amin lehet törni a fejeteket. 22/L
2013. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

"Küzdés mi? Egyszer volt hogy fél évig futottam egy lány miatt. Tudod mi volt a hála? Még csak egy kib**zott esélyt sem kaptam holott ezerte ajadékabb alakoknak adatott meg, mert én voltam a kis barátja. "


És ezt mégis ki dönti el?

Csak közlöm, hogy nekem is volt, olyan "kis barátom", aki folyton ezzel jött, és nem értett a szép szóból, nem fogta fel, hogy nem érzek iránta semmi olyat. Adjon esélyt a hóhér az ilyennek...

Azt pedig ő találta ki a saját megnyugtatására, hogy mekkora aljadékok azok, akiknek "adok esélyt", közben ő maga volt az, és ezt rajta kívül mindenki látta.


Szerencse, hogy már ki tudom iktatni az ilyen embereket az életemből... Ha a mostani barátomra bármelyik merne egy rossz szót is szólni, jó eséllyel tekerném ki a nyakát.


A lényeg: Semmit nem tudunk a leányzóról, hallottuk a te elég sarkosan hangzó véleményedet, és ennyi. Semmi értelmeset nem szólaltál fel, jobb ha tudod.

2013. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
El sem várom már az ilyenektől hogy felfogják :).
2013. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Mondom még egyszer, nem mondtam, hogy sz.r ember, csak rávilágítottam, hogy hülyén gondolkodik. És igazam is volt. Most miért kell ezen megsértődni? Ha meg az ember papucsként egyetért mindenben és nyalja a seggeteket, akkor meg az a baj, hogy papucs. Döntsétek már el mi a f.aszt akartok!
2013. dec. 22. 18:09
 35/55 anonim ***** válasza:
hát nem egy ilyen agresszív 0 IQ-jú állatot, mint te.
2013. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

Beleképzelem magam a szituba, és próbálok magamra vonatkoztatva válaszolni.


Nos, én egy gondolkodó ember vagyok, és semmire nem jelentem ki kategorikusan, hogy rossz (kivéve, amire tudományos bizonyíték van), főleg nem egy másik ember gondolkodásmódjára, értékrendjére.

Próbálok minél többet tanulni, tájékozódni.

Ha beszélgetek valakivel, bátran elmondom a véleményem, és vevő vagyok normális hangvételű vitára.


Ha valaki viszont minősíteni, kioktatni, bírálni próbál, akkor annak semmi keresnivalója az életemben. Még akkor sem, ha eredetileg intelligensnek is tartom és tisztelem - mert láthatóan tőle ezt nem kapom vissza.


Te viszont az itteni produktumod szerint kialakított első benyomás alapján még intelligens sem vagy, sőt. Én nem tartom magam sem hú de okos, sem hú de jó embernek, de te még hozzám képest is olyan alacsony szinten mozgónak tűnsz, hogy hálát adhatnál a jó égnek, hogy ha csak szimplán eldoblak, és nem heréllek még ki mellé verbálisan!


Azt pedig réges rég eldöntöttem, hogy mi kell nekem. Egy kedves, udvarias partner, akivel kölcsönös a tisztelet. Ettől senki sem lesz papucs, csak szimplán egy kellemes természetű ember, akivel öröm beszélgetni, és együtt lenni. A papucs az az, aki nem vállalja fel a véleményét, hanem csak azt szajkózza, amit szerinte elvárok. De ha valaki nem így tesz, hanem meri vállalni magát előttem, az nem lesz mindjárt öntelt bunkó, ha normális stílusban teszi. Ilyen fiúval vagyok együtt, és tökéletesen megfelel nekem.


Valamiért úgy érzem, hogy erre te sosem leszel képes. A tanácsom ennek fényében az, hogy a gondolkodó, értelmiségi nőket messzire kerüld, és keresgélj az egyszerű lányok között! Bár lehet, hogy őket is inkább meg kellene kímélni tőled...

2013. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Csak sorjában ...


Nos, én egy gondolkodó ember vagyok, és semmire nem jelentem ki kategorikusan, hogy rossz (kivéve, amire tudományos bizonyíték van), főleg nem egy másik ember gondolkodásmódjára, értékrendjére.

Próbálok minél többet tanulni, tájékozódni.

Ha beszélgetek valakivel, bátran elmondom a véleményem, és vevő vagyok normális hangvételű vitára.


#1. Örülök neki.


Ha valaki viszont minősíteni, kioktatni, bírálni próbál, akkor annak semmi keresnivalója az életemben. Még akkor sem, ha eredetileg intelligensnek is tartom és tisztelem - mert láthatóan tőle ezt nem kapom vissza.


#2 Nos. Az alapján minősítek, amit látok ahogy most te is. Miért ne minősíthetnélek? Jogilag mi akadályoz meg hogy ezt tegyem. Ha meg zavar miért kell továbbra is taglalni, ahelyett hogy túl tennéd magad ezen a jelentéktelen dolgon. Ennyire számít egy idegen véleménye, ennyire belerondítottam a kis törékeny világodba? Mert nagyon úgy néz ki ...


Te viszont az itteni produktumod szerint kialakított első benyomás alapján még intelligens sem vagy, sőt. Én nem tartom magam sem hú de okos, sem hú de jó embernek, de te még hozzám képest is olyan alacsony szinten mozgónak tűnsz, hogy hálát adhatnál a jó égnek, hogy ha csak szimplán eldoblak, és nem heréllek még ki mellé verbálisan!


#3 Drágám, hidd el hogy pont nem érdekel hogy te vagy a kedves kis feminista társad mit gondol rólam. Kezdjük ott hogy nem is nektek írtam, hanem a kedves kérdezőnek. Hiszen ha már rossz szót merek szólni a nő nem-ről akkor hímsoviniszta állat vagyok és halál rám! Nem is tudom mit nem lehet megérteni, még csak nem is célozgatok, konkrétan megmondtam hogy nem bántásnak szántam, hogy régen volt, hogy túl tettem magam rajta, ti is tegyétek magatokat rajta túl. Nem is ismered az egész történetet, nincs annyi információd amivel efféle következtetéseket vonhatnál le. Csak tapogatózol a sötétben. Szívesen elmondanám, de őszintén semmi kedvem vele fáradozni, főleg hogy nem is érdemem, hogy ilyen embereknek bizonygassak, sőt hogy idegeneknek ... :). Miért adnék hálát az égnek? Hamarabb hagylak faképnél mint hogy ilyen emberekre pazaroljam az időt, de már ezt is leírtam egyszer, csak úgy vettem észre hogy neked még van valamilyen szinten érvelésed, így hát nosza, megtisztellek még ezzel.


#4 Ezt ki vitatta? Ez megint miért lényeges? Minek kellett leírni? Talán azt hiszed nem vagyok tisztában a papucs fogalmával? Szeretem, mikor az egyesek teljesen analfabétának nézik az embert. Mondtam, kevés dolgot tudsz ahhoz hogy meg mond mi is volt.


#5 Hogy mire nem leszek képes, te mindenség alkotója? Kifejtenéd nekem, tudásod bőségére szomjazom. Kérlek taníts! Tudatlanságom mélységes bugyraiban fulladozom és segítségre van szükségem egy így nemes értelmiségi embertől! Hallgatlak!

2013. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Az #5 elé elfelejtettem bemásolni, de azért remélem leesik :/


Az a baj hogy még azt sem tudod hány éves vagy, milyen az életem. Semmit. Idióta vagy :)

2013. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
vagyok*. Ahj ez a fránya helyesírás. Te tudom hogy te hatalmas intellektusoddal, megküzdesz ezzel a verbális szánalommal amit itt eléd raktam.
2013. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Küzd a fene, el sem olvasom azt a hosszút. Ennek pedig az az oka, hogy nem is neked írtam az előző kommentem, hanem a kérdezőnek.
2013. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!