Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobják el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobják el a nők olyan könnyen azt, aki udvarol?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha va negy kisebb nézeteltérés az ismerkedéskor, és ráadásul nem is a nőnek van igaza, még neki áll feljebb és ő az, aki meg akarja szakítani a dolgot?

Miért van, hogyha őszintén megmondom, h sz.r ember, akkor már egyből azzal jön, h ne zaklassam, és itt is nekem volt igazam?



2013. dec. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
El sem olvastam amiket írtál, nem vertél te be semmit sehova, de ha neked könnyebb tudod mit! Ótvarul megaláztál, remélem majd éjszaka tudok aludni :/.
2013. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Mindenkitől elnézést, akit érzékenyen érintett a nyers megfogalmazásom, de higgyétek el, okom van idegesnek lenni, mert eléggé kihasználtak.
2013. dec. 22. 21:33
 53/55 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem nyers voltál, hanem alpári és bunkó. Erre nincs mentség. Ennyi.


Tessza, akkor minek válaszolgatsz még? Szerinted kíváncsi valaki rád? Menj, sírj a lány után tovább, látom nagyon nem tetted még túl magad rajta.

2013. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
És igen, direkt írom így a neved. Veled ellentétben én direkt gépelek így, te csak szimplán nem vagy képes helyesen írni, de még annyira sem vagy igényes, hogy átnézd, mielőtt elküldöd.
2013. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Kérdező: Engem is kihasználtak már párszor, mégsem kezdtem el általánosítani, nem hordtam le kollektíven a férfi nemet, hanem csak őket utáltam. Aztán túlléptem rajta. De mondom, ehhez kellett egy bizonyos mértékű intelligencia, ami nem függ össze a végzettséggel.
2013. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!