Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobják el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobják el a nők olyan könnyen azt, aki udvarol?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha va negy kisebb nézeteltérés az ismerkedéskor, és ráadásul nem is a nőnek van igaza, még neki áll feljebb és ő az, aki meg akarja szakítani a dolgot?

Miért van, hogyha őszintén megmondom, h sz.r ember, akkor már egyből azzal jön, h ne zaklassam, és itt is nekem volt igazam?



2013. dec. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg hogy elírtam pár szót. Remélem nem égettem ki vele a szemed ... Azt meg mi alapján döntitek el most ti hogy én melyiket csináltam?
2013. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen vicces, hogy bár a másik kérdésnél tagadtad, itt azért csak kiderült, hogy egy bizonyos csajról van szó, szóval igazán tudok gratulálni neked. Ebben hol volt a logika? És az hogy van, hogy a saját kérdésednél a férfi logikátlanságra felhozott példákat még csak észre sem vetted drága tessa.
2013. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

Folyamatosan sz-r helyesírásod, szóval mindegy.

Te írtad, hogy pincsiként loholtál utána, bár nem ezekkel a szavakkal, de attól még ez történt. Most ezzel nem lehet mit kezdeni.Ha béna vagy a csajozásban, akkor esetleg ezen kéne változtatni, nem pedig az ellenkező nemet bántani. Én bevallom, hogy sz-r vagyok fizikából, de ettől még nem alázom a fizikusokat, mert fölösleges. Tudom, hogy bennem van a hiba és azt is, ha kicsit megerőltetném magam, akkor simán menne. Az más kérdés, hogy már nem vagyok az iskolapadban és max a gyakorlati része érdekel.

2013. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem most történt, hanem jó pár éve, viszont örökké emlékezni fogok rá. Te meg kedves nyelvtanbarátom, leírnád mely szavakat írom el "folyamatosan". Mert a hibajavító nem, de te biztos látod.
2013. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nehéz megérteni azt hogy nem fikázásból ír és hogy ez nem most volt. Hülyéket nehéz meggyőzni.
2013. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
0%
írtam*. De ez sem elírás, hanem nyelvtani hiba, a kettő viszont teljesen más :).
2013. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Ha nem küzdesz, nem akarod, ha küzdesz rád fogják hogy "pincsikutyáskodsz", ha egyiket sem akkor már megint hogy mered megszólni. Illetve ezzel megint csak nem tényt közlök hanem bántalmazok, sőt mi több háborút indítok a nők ellen. Utolsó védelemként már kitérünk a saját életemre, próbálunk ott megfogni ahol lehet, de talán kevés az információ. Akkor kössünk bele a helyesírásába( amivel nem tudom mi a kivetni valód) legutolsó próbálkozásként. Valóban intelligens jellemre utal :).
2013. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
87%

És az évek folyamán nem sikerült feldolgozni? Komolyan akkora selejt vagy, hogy nem tudsz túllépni ilyen dolgokon?

Képzeld, én is botlottam már bele s-ggfej pasiba, és? Nem kezdtem el lehordani az összeset, nem írtam ki 100 kérdést ide naponta a témával kapcsolatban, ráadásul nem általánosítva, hanem betudtam hibaként és ennyi. Túlléptem rajta. Azt hiszem neked nem csak egy nyelvtantanár, de egy pszichológus is szükséges lenne.

2013. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
De hol írtam hogy nem tettem túl magam, vagy hogy jelen pillanatban szar az életem, netalán tán hogy nincs barátnőm/feleségem. Hol írtam? Mi az amiből te arra következtetsz hogy ez a kis szegmense az életemnek, ami tökéletes példa volt ide, majd vagdosom magam miatta hogy életem tapasztalatait felhozom példának oda vezet téged, hogy egy szenny alak vagyok egyedül? Ennyire idióta vagy, ennyire bántani akarsz komolyan? Nem sikerül, csak magadat égeted a gyenge szánalmas próbálkozással meg azzal hogy te ez az egészet egy háborúnak fogod fel meg hogy ártani akarok neked. Én részemről itt befejeztem, nem pazarlom az időmet ilyen feminista barmokra.
2013. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Jöhetsz a túlnyomó többséges dumáddal, de nem fogom bevenni, hogy 2 millió nővel beszéltél a témáról és innen a statisztikád. Egyszerűen nincs igazad és csak arról van szó, hogy a sértettség miatt nem vagy képes józanul és LOGIKUSAN gondolkozni. Ennyi.

Gratulálok.

2013. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!