Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek vagy jogosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek vagy jogosnak tartanátok?

Figyelt kérdés

Ritkán tudnátok találkozni a párotokkal kettesben, 1 hónapban 1x kb.

Felajánlaná a párod, hogy hétvégén legalább egy kis időre letudna menni hozzátok, de ti visszautasítjátok, mondva, hogy kell tanulnotok(nem érettségi).

Mikor ti mennétek hozzá, ő "amit kapok,azt adok" alapon azt mondaná,hogy "inkább ne, hisz te sem akartad,hogy én menjek a múltkor."

Ti ezért megsértődnétek, vagy jogosnak tartanátok?


2013. dec. 22. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekes viselkedés. Ha nem képes felfogni akkor hagyd a fenébe...
2013. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyú kicsinyesek vagytok, és én eleve nem lennék olyan kapcsolatban, ahol havi 1x taliznak az emberek. Szerintem senki ne sértődjön meg, hanem nőjetek fel!
2013. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Mármint azt hogy, most én sem akarom, hogy jöjjön?
2013. dec. 22. 12:55
 4/4 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk

Nem csak havonta találkozunk, hanem akkor Kettesben.

Legtöbbször suliban.

2013. dec. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!