Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a normális ha a férfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DollyBaba kérdése:

Mi a normális ha a férfi vagy ha a nö dominál?

Figyelt kérdés
Kb 3 honapja vagyunk eggyütt a baratommal és nagyon rámhaggya a dolgokat.Elmegyünk a kavezóba és látcatra ninc süres asztal és nekem kell odamennem a felszolgálóhoz megkerdezni h esetleg akadna e.Vagy hetvégén nekem kell megmondani h merre mennyünk és neki minden oké.Ez azt is jelentheti hogy én dominálok?

#dominanacia
2013. dec. 23. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen jelentheti azt is, vagy csak szimplán sz@rik az egészbe.
2013. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor akár el kéne beszelgetnem arról vele,hogy lehet h nem is vagyunk egymáshoz illök?
2013. dec. 23. 02:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sajna ez elég gyakori....lehet, hogy ilyen szobanövény típus...ez van. ha zavar, beszéld meg VELE :)
2013. dec. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. pl. most sem nyomta a helyesírás könyvet a kezedbe. Ilyenek ezek a papucsok...


Amúgy a barátod teljesen normális. Van akinek ilyen a személyisége, van akinek olyan. Tekintve hogy van kivel szexelnie, nem életképtelen... Szerintem nem kell ennyire hasonlítanotok egymásra, egy kapcsolat arról szól, hogy jól megvagytok, és egymás javára fordítjátok a személyiségetek különbözőségét. Lehet, hogy Ő nem szeret ilyen dolgokat szervezgetni te viszont igen! Akkor meg mi a probléma? Ha azt igényled, hogy valaki vezessen, akkor kettőtök közül nem Ő az önállótlan. Úgy vélem, hogy a neveltetésedet volna érdemes megkérdőjelezni. Egy intelligens ember kritikus a társadalommal és a szabályokkal, ideálokkal kapcsolatban. Ha nem tudsz mégsem megbékélni azzal, hogy a barátod nem illik bele a skatulyába, keress mást.

2013. dec. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és. Egy alá fölé rendeltségi kapcsolatban az a normális, ha a férfi VAGY a nő dominál.


Egy partnerkapcsolatban pedig az, ha egyik fél sem. A partnerkapcsolat az önállóságra épül.

2013. dec. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfi.
2013. dec. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszolóhoz csatlakozom. Teljesen igaza van.
2013. dec. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5.

+1

2013. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!