Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gondolkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gondolkodás uralkodik a férfiak között, hogy barátnőt tartani pénz?

Figyelt kérdés

Láttam egy kommentet, ami nagyon elszomorított:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__51..


"Mert nincs pénzem barátnőre. Amúgy meg nem kaphatóak a lányok szexkapcsolatra. Gondolkoztam már, hogy szerzek egy barátnőt, de nagyon sok pénzbe kerül :("


Így gondolkodnak férfiak, hogy pénzbe kerül a csaj, mi ez valami tárgy a nő? Vagy mi??

Aki pénzel tud eltartani egy nőt az valami eszméletlen lúzer, nagy szerencsétlenség.

Egy ilyen férfinek milyen az érzelmi intelligenciája? Hogy gondolkodik egy párkapcsolatról? Egy ilyen pasi tartani akar egy nőt, nem szeretni?


2013. dec. 23. 15:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%

20 e/hó alatt felesben fizetve is nehéz kijönni bnővel.

szerencsére pénz van

2013. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem gondolkodás ez tény.

Egy átlagos barátnő kb 100-200 000 Ft-ba kerül évente...

Ebben benne van minden, ajándékok szülinapra karácsonyra évfordulóra... nyilván nem egy csomag ropit adsz. Aztán havonta 2-3-szor elviszed valahova, mozi, étterem, szórakozóhely, fizetni a piáját... mert csak a legnagyobb taplók nem hívják meg a barátnőjüket pl. étteremben. Az már más kérdés h el se mentek, akkor mázli, csak úgy meg előbb utóbb jön az unalom.

Aztán bizonyos időt kell vele töltened ami lehet h neked is jó de akkor is pénz mert az idő pénz... De ha még a szobába ültök egész nap az is áram, fűtés, hűtőben legyen kaja, az is pénz...

Ha meg végigszexelitek a kapcsolatot, az még mennyi pénz. Az óvszer drága és a fogamzásgátló is.


És ez baromság h "aki csak pénzel tud eltartani ... stb".

Ez nem arról szól h most a nőd lelép ha nem veszel neki egy kocsit. (Vannak ilyenek is, azok a r. bancok, egyébként valakinek megéri az is, minden csak pénzfüggő.)

Hanem arról h nem akarod magad egy utolsó suttyó taplónak érezni h itt a szép nőd és egy üdítőre nem tudod meghívni akkora tirpák vagy. Annál már csak az gázabb ha ő hív meg. Egyébként aki azon sír h semmi pénze, az csak nem néz körül millió meg egy pénzkereseti forrás van szabadon, csak nem kéne várni h a galamb berepüljön a szájába.


24/F

2013. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"Egy átlagos barátnő kb 100-200 000 Ft-ba kerül évente... "

És egy átlagos pasi nem kerül ugyanennyibe????

2013. dec. 23. 16:35
 24/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem ez a kérdés. Lennie kell ennyi pénzednek. A párkapcsolat pénzbe kerül. Hiánya megmérgezi a kapcsolatot.
2013. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
egy újabb provokatív kérdés aminek gyakorlatilag semmi értelme :)
2013. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, te olyan felfogású lehetsz, mit én. Akkor pedig itt csak le fognak hurrogni, és nem tudod nekik megmagyarázni.

Ha úgy vesszük, akkor egy barátnő (ha olyan felfogású, mint mi), nem kerül pénzbe, mert amit ráköltesz, vissza is kapod tőle, és nem természetben.

Én két éve vagyok együtt a barátommal, kezdettől fogva költ rám - de én is rá. Hol ő költ többet, hol én. Így igazából mindketten nullára jövünk ki.

A karácsonyt gyűlöljük mindketten, nem is ajándékozunk, mert abban amúgy is bénák vagyunk. Születés-névnapra szintén nincs semmi ajándék, inkább elmegyünk valahová.

Így értve valóban nem kell költeni a nőkre, de akkor a pasikra sem.

Viszont egy kapcsolathoz valami minimális pénz kell.

2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
egy nő pénzbe kerül jo nem igen láttam még olyan csajt aki megmondta volna a frankot mert mind kikéri magának de az igaz életben sajnos nem ez a példa tükrözödik mert azért valljuk be hogy egy bnő sok pénzbe kerül a nőknek vannak bizonyos igényeik amiket elvárják hogy a pasijuk elégitsen ki ha pedig nem akkor megy az álszent beszéd egy pár évig aztán ahogy lehetőség van pattanak tovább ez sajnos tény ha valakinek rosszul esik az szar ügy a 7 esnek meg csak annyit szerettem volna mondnai hogy ő egy tökéletes példa erre : pár év maximum kivéve ha nem lessz ilyen lehetőség azért ha egy nőnek van lehetősége gazdagabb csávora pártolni az megtörténik ha ici picit adja alá a lovat a tehetősebb faszi bocs a frankoért amúgy a nők 95% ugy viselkedik mint egy tárgy egyébként amivel ugyanugy nincs baj ahoz h az embernek legyen bnője nem kell semmi ahhoz hogy megtartsa na ahoz már sok minden kell de leginkább pénz kivéve ha vmi nagyon ocsmány nőről beszélünk akivel az életbe nem állna szóba az adott illetőn kivül senki :D
2017. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon idegesít, hogy pénzbe kerül a nőzés, de te is kávézol kérdező? Ha olyan élelmiszert fogyasztasz ami agressziót kelt akkor ideges leszel.

Lehet úgy is nőzni, hogy csak egy 70 Ft - os kávéra hívod meg, vagy egy 80 Ft - os cappucino - ra havonta egyszer. Meg ha ribi, és neki ez nem elég akkor verd jól fejbe! :D De tényleg sokan vannak úgy együtt hogy meg veri őket a pasijuk. Szerinted az olyan nők elvárják, hogy költs rájuk pénzt? :)

2017. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha a tenyereden hordozod elhívod étterembe, sosem beszélsz vele csúnyán, drága ruhákat veszel neki az rosszabb, mint ha megvernéd! A nőknek nem kell olyan férfi aki a tenyerén hordja!
2017. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!