Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
19/L vagyok,a párommal karácsonyozom.Egy kulcstartot adtam neki meg édességet.Tőle egy nyakláncot kaptam.Nagyon meglepett a reakcioja.Hogy én hülyéskedem vele,egy kulcstartót adok,mit mond most az anyjának ha kérdezi mit kapott.Egyetemista vagyok,ő dolgozik.Nagyon megalázott ugy érzem.
2013. dec. 23. 19:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

14. Nehogy már a tetves kuponjaidra legyél büszke, az az az ajándék, amihez a csóró és sóher libák fordulnak, hogy jaj, de érzelmes, amikor olyan dolgokat írnak le benne, amit alapjáraton illene megtenni egy párkapcsolatban, nem ajándékként kellene őket kezelni. 12 év alatt igazi ajándék max.


Egyébként itt az is kérdés, hogy milyen kulcstartóról van szó. Ha tényleg lett bele téve energia, hogy olyan kulcstartó legyen az, ami vmi olyat ábrázol, ami a másiknak fontos lehet, akkor nem értem, hogy miért nem értelmes ajándék. Az sem biztos, hogy automatikusan 100 Ft volt. Csak azért, mert kicsi? Sztem akik fikázzák, azok pont nem tudják értékelni a dolgokat.

Ráadásul a párod azért tisztában lehetne vele, hogy milyen anyagi körülmények között élsz. Ha tényleg úgy kellett rá összekaparni a pénzt (és mondjuk előtte nem költöttél a szeme láttára 10ezreket divatruhára pl.), akkor én a párod helyében örültem volna annak, hogy valamivel így is megleptél, és költöttél rám. Ráadásul ez a mit mond az anyjának duma... hát, elég felszínesnek tűnik. Számomra ez lapát kategória.

2013. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Bocsánat,pontositanek par dolgot.

A kulcstarto kb 2500 volt es egy olyan figura van rajta,melynek nagy szerepe van a kapcsolatunkra nezve.

A masik meg hogy nem ezzel akartam kiszurni a szemet,csak el sem tudtam mondani,hogy figyelj dragam jovoheten elmegyunk es veszek neked pl egy polot,mert hirtelen jott a beszolas es kopni nyelni nem tudtam.

Most azt mondja hogy felreertettem.De ez olyan egyertelmu.

Csak az faj ahogy nekem szokott,meg hogy az anyja mekkora fontossaggal bir.Majd ha azt akarja, hogy ne legyunk egyutt,akkor majd bizots szakit is velem miatta.

Ami a legrosszabbul esik,hogy a baratom tobb honapig munkanelkuli volt,a nyaron pl en vittem fagyizni ot,meg anyukam hordozta autoval,rengeteget volt nalunk.

Amugy elso karacsonyunk egyutt.

Tavaly egy felsot kapott tolem,de beneztem a meretet,ezert gondoltam,hogy jobb lenne,ha felprobalja stb.O is csinalt igy a szulinapomkor.

Bocsi,de meg nem vagyok magamnal :(

2013. dec. 24. 07:18
 23/28 anonim ***** válasza:
54%

hát engem se vet fel a pénz, 20 éves vagyok egyetemre járok, szüleimtől kapok hónap elején zsebpénzt mindig... de pont ezért már 2-3 hónappal előre kinéztem az ajándékokat, amiket tudtam megvettem az előző havi pénzből, hogy többet tudjak adni. persze ez mindenkinek más, hogy mi a fontos.

nem tudjuk milyen stílusban szólt a barátod, de amúgy mondhattad volna az ajándék előtt is hogy majd elmehettek még pólót venni.

2013. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%
Szomorú, hogy ez lett a karácsonyból, hogy az ajándék pénzbeli értéke számít, és ha látom ez nem is ritka eset, egy-két választ elnézve. Gyönyörű. :(
2013. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
"ha jól látom"
2013. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
60%
nem az ajándék pénzbeli értéke számít, egyáltalán nem... írtam én is, hogy kevesebbért is tudott volna valami jobb, személyre szólóbbat adni, vagy kb. ingyen cisnálni. bár nem tudom milyen a kulcstartó és mennyire számít fontosnak a kapcsolatban, de na... lehet a barátja meg órákat rohangált meg nézelődött hogy megtalálja a tökéletes nyakláncot, akkor érthető hogy rosszul esik neki
2013. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
15%

A párunk karácsonyi ajándékát letudni egy gagyi, piti kulcstartóval,

az több mint szégyen!!


Reméljük, hogy a következő karácsonyra, már megtalálja a méltó barátnőjét a pasid...

2013. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
72%
Na azért nem egy gayi kulcstartról van szó. Tény, hogy kitalálhatott volna. De engem inkább az zavarna kérdező, hogy ennyire az anyja a mindene. Anyuci kicsi fiából sose lesz normális férfi, én keresnék egy önálló fiút.
2013. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!