Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szándék a lényeg és ettől a kérdéstől egy primitív p.csának fogtok gondolni... De érdekel a véleményetek.

Párommal több, mint 1 éve vagyunk együtt. Karácsonyra igyekeztem a legjobb ajándékokat kitalálni, megcsinálni. Megvettem egy könyvet, amiért megőrül, kézzel készítettem neki valamit, ami szintén olyan dolog amiért oda van, ezen felül kapott 1-2 hasznos dolgot. A családja ajándékaira és az övére 30.000-et költöttem, ami annyira nem zaklatott fel... De az rosszul esett, hogy a páromtól olyan ajándékot kaptam, ami arra utal, hogy lesz*rta az egészet. Kaptam egy sálat, ami pont nem passzol se hozzám, se színben a ruháimhoz, így tuti hogy nem fogom hasznát venni (úgy, hogy legutóbb együtt mentünk sálat venni, kb 1 hónapja és tudja hogy nehezen találtam olyat, ami illik az öltözékemhez.) és kaptam egy giccses öngyújtót, pedig tudja, hogy le akarok szokni a cigiről.

Ehhez képest a testvérétől és anyjától is sokkal személyesebb ajándékot kaptam...

Nem is a pénz miatt, hanem mert azt érzem nem figyel rám, nem tudja mi esik jól (ellenben én tudom, hogy ő mit szeret és annak megfelelően igyekeztem őt meglepni).

Jogosan esik rosszul?


2013. dec. 24. 21:21
1 2
 1/14 Nem mondod :D ***** válasza:
igen...
2013. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
...
2013. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És ha jogosan esik rosszul, akkor most jobban érzed magad?:)
2013. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Prmitív érdek, gyerekes p1csV vagy.

Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal és nem vettünk egymásnak semmit,helyette együtt sütöttünk, főztünk, ettünk-ittunk, eltöltöttünk egy nagyon szép estét együtt,szeretetben,boldogságban, félre lökve a mocskos anyagiakat...de te persze nem nézed cseppet sem a szándékot! Gratulálok...teljesen félre értelmezed a karácsonyt!

2013. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem, csak nem tudom eldönteni, hogy felfújom vagy sem. ha azt mondanátok hogy túlreagálom, úgy lehet könnyebb lenne és kevésbé esne rosszul :D
2013. dec. 24. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:

jogosnak jogos sajnos =/ elég ramaty érzés lehet hogy te a beledet kiteszed érte ő meg nem igazán tőri magát pedig sajnos azért egy ilyen ünnepre fel lehet készűlni :(

Picit üljetek le beszélgetni:)

2013. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nekem a szándék abban van, hogy odafigyelek rá, tudom mit szeret, mire vágyik és igyekszem megadni neki. pl 3 hétig dolgoztam egy rajzon, hogy az tökéletes legyen.

ha bármi aprósággal meglepett volna, ami nekem is jelent valamit (akár kézzel készített, akár nem)...már nem lenne gond, mert nem azt érezném, hogy nem figyel rám.

2013. dec. 24. 21:28
 8/14 anonim ***** válasza:

:) bár csak lenne sok olyan lány mint te aki ennyire odafigyel a másikra :) aminek amúgy tök természetesnek kéne lennie ...


igazából nem tudom hogy mióta van ez de ha tovább ra is ilyen akkor én ezt a dolgot nem nagyon erőltetném fölöslegesen =/

2013. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az a furi, hogy amúgy nagyon aranyos, érzem hogy szeret... csak ezek után olyan, mintha nem ismerne. vagyis nem figyelne rám. és ez rosszul érint.

pár hónapja kaptam tőle egy festékkel összemaszatolt bögrét (rá akart valamit írni, de nem sikerült), az olyan aranyos volt.. :)

2013. dec. 24. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy rosszul esik ez neked. Viszont szerintem nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, előfordulhat, hogy ő ilyen pancser ajándékválasztás terén, nem kreatív, vannak ilyen típusok, főleg a férfiak körében :) Mióta vagytok együtt?
2013. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!