Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki utálja még a karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki utálja még a karácsonyt? :D se párja se normális családja semmi és utálja ez egész felhajtást? :D

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 02:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#17 +1
2013. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
én nagyon utálom a karácsonyt jobban mint bármelyik ünnepet. Apukám egy éve halt meg szóval ez a második karácsony nélküle, amíg kicsi voltam szerettem a karácsonyt de most utálom. Sok ember ilyenkor nyomja magába az alkoholt meg a nagy felhajtás régen amíg apukám élt akkor karácsonykor mindíg dolgozott amikor én is dolgozó ember lettem ő már nem dolgozott de én igen karácsonyfát meg lassan 10 éve nem díszítünk. Az egész ünnep arról szól hogy iszunk literszámra meg ki tud drágább ajándékot venni a másiknak. Alig várom már hogy vége legyen az ünnepnek még egy nap. Elég lesz kibírni
2013. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az én családomban nincs felhajtás, nincs karácsonyfa, nincs ajándékosztogatás és semmi ilyen marhaság.


A férjem kedvéért viszont állítottunk fát. Illetve a családja viszont vérig sértődne, ha nem ünnepelnénk velük, és nem szállnánk be az ajándékozási hülyeségbe. Úgyhogy velük voltunk szenteste, ajándékokat cseréltünk és csókolom.


Egy élmény volt éjfélre hazaérni szenteste azért mert a kutya nem közlekedett már ilyenkor, így kigyalogolni Zuglóból Kőbányára a vonathoz....közben kockára fagyni...remek...tényleg.


Nem tudom mire ez a nagy felhajtás...nem látok benne semmi különlegeset, szerintem felesleges.


Illetve az ajándékozást utálom! Kényelmes volt a saját családomban, nem kellett azt találgatni kinek mit vegyek...mert nem volt ez a hülye divat...hogy ajándékot kell adni.


Annak örülök, hogy együtt vagyunk a férjemmel, több mint egy hetet nem kell dolgozni, és kész:)


27/N

2013. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!