Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki utálja még a karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki utálja még a karácsonyt? :D se párja se normális családja semmi és utálja ez egész felhajtást? :D

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 02:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én sem bírom, főleg ezt a jópofizást! :)
2013. dec. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én pont azt szeretem benne hogy nyugi van és a sok hétköznapi droid otthon parádézik nekem meg nem kell bámulnom a bamba arcukat.
2013. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Barátom van, de vele nem lehetek, a családdal kell lenni, őket nem bírom, szóval én sem szeretem a karácsonyt. De már csak 1 napot kell kibírni.
2013. dec. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ki vagy Te? -_-
2013. dec. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én sem szeretem
2013. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
engem csak szimplán hidegen hagy. túlzás lenne azt mondani, hogy kifejezetten utálom, de nem szeretem.
2013. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%

#9-es: Inkább leszek Grincs, minthogy ezt a felhajtást végigcsináljam, csak azért, hogy másokat, aki sokszor egész évben nem lép kapcsolatba velem, most megajándékozzak.


Van családom, de őket inkább hagyjuk. Az ősök végigordibálják a karácsonyt (és az év minden többi napját is) így nincs kedvem velük lenni.


A párommal élek, ő vele viszont nincs keretünk karácsonyozni. Van egy lassan 1 éves fiunk (nem az enyém) de ő meg az a fajta baba, aki nem törődik a körülötte lévő dolgokkal. Kicsit vicces, hogy olyan, mint én voltam.


Na de! Szóval a párom is tudja, hogy nincs rá lehetőségünk. Csak azért, hogy egy rövidke időszakra feldíszítsünk egy fenyőfát egy régen élt bolond születésnapjának emlékére, arra nekünk nincs keretünk. A gyerek magára rántaná a fát, az ajándékokat nem igazán tudná hogy kezelje, a lakásban "csecsebecsékre" nincs helyünk,tehát dísztárgyakra meg ilyesmikre, ezért párommal egymásnak olyat sem tudunk adni, ami meg szükséges, olyan most nincs ami ne lenne itthon.


Az egész dolog fölösleges. Folyton papolnak róla, hogy a "szeretet ünnepe", meg ez-az-amaz. Nem! Ez egy régi bolond ácshapsi születésének az ünneplése, értékét nézett ajándékokkal, csicsázással, fölösleges munkával.

2013. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Párom van, de mégis utálom...


L23

2013. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a karácsonyt. Ennek az az oka, hogy apukám meghalt (bár nem most, évekkel ezelőtt), nem lehet velünk a "szeretet" ünnepén... Régen még szerettem, de már hosszú ideje nem.
2013. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ma 12:48


Együtt érzek...Nekem 2 hónapja hunyt el Apukám :(


L23

2013. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!