Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem még ezt a viselkedést? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Nemsokára 4 éve lesz, hogy összeházasodtunk. A férjem egyre rosszabb. Egyszerűen úgy szeretne élni meglátásom szerint, mint az 50 feletti, vagy nyugdíjas házaspárok! Hogy miért? Nem tudom. A szex nem nagyon működik. Ő ellenne hónapokig, hogy nincs semmi, ha én nem akarnám. De ha szeretném is, nincs olyan, hogy akkor bele is megy, hanem most fáj a feje, füle, mist fáradt...., napokig eljátssza ezt, és talán 3-5-8 nap múlva hajlandó rá. De akkor, amikor belekezd sem olyan szenvedélyes, csak "gépies". Fogalmam sincs mi van vele, miért csinálja ezt. Soha nem lehet olyat, hogy letámadom, mert, mire? Csak elutasít, napokig. Ő nem kezdeményez csak évente! kb. 2-szer. Régebben nem ilyen volt, hanem az ellentettje. Megcsalni nem hiszem, hogy megcsal, mert a munkája miatt mindig "szem előtt van". Annyira nem törődöm, unalmas mostanság, egyszerűen úgy érzem úgy tekint rám, mint egy bejárónőre, szakácsnőre. Kaja, tisztaság van, aztán minden oké. Szerinte. Nem értem őt, miért ilyen. Számtalanszor próbáltam már beszélni vele, hogy nem lesz így jó vége, miért csinálja, mi az oka, de mindenre csak a NEM TUDOM a válasza, így a legkönnyebb neki, el van intézve, nem kell válaszolnia rá. Mert az hihetetlen, hogy valaki ne tudja, hogy mit miért tesz, vagy nem tesz! Mondtam neki, hogy ha tovább folytatja, akkor vagy elválok, vagy szeretőt fogok tartani!

Szexi fehérneműt próbáltam, játékokat is, nem híztam meg, szakemberhez nem akar menni...Ezeken már túl vagyok, de úgy érzem, őt ez az egész nem érdekli, neki minden jó úgy, ahogy van. Nem látja, hiába mondom, hogy ez megalázó számomra, változás nincs.

Mit tehetnék még? Meddig tűrjem?


2013. dec. 25. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na látjátok? Na ezek miatt lépnek félre a nők egy idő után... véletlen össze hozza a sors egy pasival és addig beszélgetnek míg meg nem történik a sex... utána meg elhordjátok minden féle r.bincnak.


Fogalmam sincs miért ilyen a férjed... nem kíván téged sajnos, annyit tudsz tenni, hogy beszélsz vele amire sajnos nem hajlandó! Másik lehetőség nyelsz neki. Előbb utóbb ebből megcsalás lesz a vége és neked adok igazat de, ha van rá mód akkor inkább válj és hátha be nő a feje lágya amikor érzi a vesztét. Ha meg akkor sem akkor válj tőle és keress mást. De ez nem szokott bekövetkezni, hanem előbb a megcsalás lesz. :)


25F

2013. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Neked itt csak a szex hiányzik, vagy a férjed az élet egyéb területén sem érdeklődik felőled?

2013. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

# 11: Tapasztalatból írom,hogy az ilyen pasi, ha érzi a vesztét, akkor sem változtat. Az én exem is ígért fűt-fát, de annyi esze nem volt, hogy akkor elkezdjen ezerrel teperni, vagy hogy szakemberhez forduljon.

Elváltunk. És mit tett? Talált egy nála jóval idősebb nőt, akinek nincs igénye szexre, elvan a romantikázással. Végülis mindenki jól járt. :)

2013. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

21:33-as:

Mindkettő, de inkább a férjem amilyen volt. Vidám, romantikus, érdeklődő, normális szexuális igények. Most mindennek az ellentéte.

2013. dec. 25. 22:06
 15/15 anonim válasza:
Unja a házaséletet. hát ezért csőd a házasság. keress mást!
2013. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!