Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiaknak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiaknak miért van kövér csajuk? Miért buktok a dagikra?

Figyelt kérdés
Van egy csaj haverom aki kb 178 cm és vagy 100 kg én is 178 vagyok és 85 kg vagyok kg tehát amikor mellette állok majd, hogy elveszek mellette és a feneke az hatalmas és komolyan mondom amikor van pasija neki le a kalappal és elgondolkodom azon, hogy az a srác találhatna magának egy szép karcsú nőt magának. De van több kövér csaj haverom és nekik is mind vékony és azt lehet mondani, hogy helyes pasijuk van. Engem valahogy taszít ez a dolog....Nem azt mondom, hogy legyen full vékony, nekem is van párom és ő is 178 cm és 62-65 kg közt ingázik, tehát látszik, hogy nem modell alkat, azt mondom ezzel semmi baj nincs ez nem is zavar de azért amikor egy nő 80-120 kg azért az már sok.

2013. dec. 26. 14:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%

te azért szereted a párod, mert lehet vele strandon villogni?

Ja, tényleg, te nem mész strandra soha, mert 85 kilóval... hát babám megértjük, jó akkor ez egy hülye példa volt.


De tudod van az a szerelem ami túlmutat azon, hogy kivel villogsz és kivel nem. Ha te nem érted ezt a szeretet akkor te még életedben nem voltál szerelmes. És még kövérke is vagy. Ennél már lejjebb nincs, esetedben.


Szóval, ez olyan dolog, hogy tudod mi a szerelem és érezted is akkor nincs kérdés. Ha még minidig van, az meg megint csak téged tesz szánni valóvá.

2013. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nincs barátom! És miért nehéz válaszolni a kérdésre? Gondolom itt a zöme kövér csaj és rosszul esett a kérdés így karácsony utolsó napján.
2013. dec. 26. 14:32
 13/34 anonim ***** válasza:
76%

"nekem is van párom és ő is 178 cm és 62-65 kg közt ingázik, tehát látszik, hogy nem modell alkat"


Igen? Nincs barátod? Párod?


Személyiség zavarban szenvedsz?


Az az igazság, hogy ajánlanék neked egy lányt itt gyakorin, aki hozzád hasonló kapufa, csak az a baj, hogy te neki egy zsírdisznó vagy, lehet nem áll veled szóba.


De azért vicces, valahol, hogy se empátiád, sem önkritikád nincs!

Te 85 kilóval teljesen rendben vagy a 62 kilós nem létező párod, meg "kicsit pufi".


Ezen jót nevettem! :D

2013. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg egy barlangrajzot és meglátod,hogy mi volt az ősember nőideálja!Mellesleg én szeretem,ha telt a nő,mert úgy nem kell attól félnem,hogy véletlenül eltöröm,mint a ropit.Szóval valamilyen primitív vonzódásnak is betudható.
2013. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nincs is barátom! :D :D nem vagyok meleg :) Amúgy nem igazán érdekel az oltás mert egyiken be a másikon ki! :) Én fel tettem egy kérdést és igazából férfi társaimnak tettem fel a kérdést, hogy miért vonzza őket a kövér nő aki 100-120 kg és ugye az a férfi olyan külsővel rendelkezik, hogy lehetne neki egy vékony vagy kevésbé kövér nője... na most itt gondolom én nők kommentelgetnek akik túlsúlyban szenvednek és az ő szemükbe bunkó vagyok. Ám legyen, de én inkább nem írtam volna semmit és vártam volna a férfiaktól a választ, hogy ki miért áll szóba kapcsolat céljából egy valóban kövér lánnyal. De nem ez történik, hanem jön az oltogatás, kritizálás és tele van szemetelve a kérdés nem ide való válaszokkal. Amúgy nektek kövér nőknek nőknek lehet lett volna itt egy egy jó érzésű komment, hogy miért titeket választanak a macsó pasik. Kapis most már?
2013. dec. 26. 14:46
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit nem lehetett azon megérteni, hogy ő a férfi és ezért nincs barátja...
2013. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Amúgy tök úgy jön le, mintha irigykednél a kövér csaj haverodra, mert neki milyen helyes pasijai vannak... biztos, hogy full heteró vagy? xDDD
2013. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Miért irigykednék? Nem erről van szó, csak egyszerűen kíváncsi lettem, de nem csak ő róla van szó van más kövér csaj haverom meg hát az utcán is sok ilyet látni. Ezért gondoltam felteszem ide a kérdést és abban bíztam lesz itt kb 3-5 olyan értelmes férfi vagy fiú aki megválaszolja nekem, hogy ők speciel miért búknak a 120 kg-os csajokra.
2013. dec. 26. 14:56
 19/34 anonim ***** válasza:
33%

˝Engem is zavar,hogy nálam sokkal rondább embereknek és butábbaknak is van barátnőjük,nekem viszont nincs.El kell sajnos fogadni,nem tudsz mást tenni.

˝

Vigasztaljon az, hogy ott a nővel is gondok vannak.


Kérdező, ha ez megnyugtat, én pont nem kedvelem a molett, dagi csajokat. Sajna pont ezek akartak engem barátnak.

23f

2013. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem férfi, sem molett nő, de az "értelmes" válaszom: szerelem.


Felül ír mindent ami benned szilárd elhatározás. Aki szerelmes, az már nem néz sem istent sem embert. Ha egyszer szerelmes lesz igazán (IGAZÁN) megérted. Addig marad a sötétség.


Meg vannak akiknek ez a kövérség a zsáner.

2013. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!