Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiaknak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiaknak miért van kövér csajuk? Miért buktok a dagikra?

Figyelt kérdés
Van egy csaj haverom aki kb 178 cm és vagy 100 kg én is 178 vagyok és 85 kg vagyok kg tehát amikor mellette állok majd, hogy elveszek mellette és a feneke az hatalmas és komolyan mondom amikor van pasija neki le a kalappal és elgondolkodom azon, hogy az a srác találhatna magának egy szép karcsú nőt magának. De van több kövér csaj haverom és nekik is mind vékony és azt lehet mondani, hogy helyes pasijuk van. Engem valahogy taszít ez a dolog....Nem azt mondom, hogy legyen full vékony, nekem is van párom és ő is 178 cm és 62-65 kg közt ingázik, tehát látszik, hogy nem modell alkat, azt mondom ezzel semmi baj nincs ez nem is zavar de azért amikor egy nő 80-120 kg azért az már sok.

2013. dec. 26. 14:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%
Választ adtál a saját kérdésedre. A te párodon is észreveszed a hibákat, és a hibákkal együtt szereted. Ők is a hibákkal együtt szeretik egymást :)
2013. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem szeretem a kövér nőket, de pont ezen az oldalon olvastam egy véleményt: csontokkal csak a kutya szeret játszani. Egy társkereőn meg (még régen) ezt olvastam: Ducirajongó pasit keresek. Úgy látszik, ilyen is van. Tehát nem vagyunk egyformák.
2013. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
50%

Közöd? Amúgy ritka egy hülye kérdés. A válasz egyszerű. Azért mert szépek.

[link]

2013. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Örülj neki, több vékony közül válogathatsz.
2017. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!