Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiaknak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiaknak miért van kövér csajuk? Miért buktok a dagikra?

Figyelt kérdés
Van egy csaj haverom aki kb 178 cm és vagy 100 kg én is 178 vagyok és 85 kg vagyok kg tehát amikor mellette állok majd, hogy elveszek mellette és a feneke az hatalmas és komolyan mondom amikor van pasija neki le a kalappal és elgondolkodom azon, hogy az a srác találhatna magának egy szép karcsú nőt magának. De van több kövér csaj haverom és nekik is mind vékony és azt lehet mondani, hogy helyes pasijuk van. Engem valahogy taszít ez a dolog....Nem azt mondom, hogy legyen full vékony, nekem is van párom és ő is 178 cm és 62-65 kg közt ingázik, tehát látszik, hogy nem modell alkat, azt mondom ezzel semmi baj nincs ez nem is zavar de azért amikor egy nő 80-120 kg azért az már sok.

2013. dec. 26. 14:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
36%

"nekem is van párom és ő is 178 cm és 62-65 kg közt ingázik, tehát látszik, hogy nem modell alkat" , „Nincs is barátom! :D :D nem vagyok meleg :)”, „férfi társaimnak tettem fel a kérdést”


Te uristeeeeeeeeeeen :D Mi vagy Te? :D eddig azt hittem, hogy egy irigy csaj, akinek van pasija, de aztán kiderült hogy nincs pasid, aztán az is hogy nem vagy meleg és mivel azt írtad, hogy "férfi társaimnak" ebből az jön le h pasi vagy....Most akkor mivvvvaaaaan? :D :D

2013. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

ma 15:03


Ja és bocsi, de én 164/51 kg vagyok ;) Nem kiakadt duci csaj ahogy írtad a válaszolókra ;)

2013. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

# 21/22


Nincs semmi, aludjál inkább! :D

2013. dec. 26. 15:06
 24/34 Vicuska87 ***** válasza:
Óvoda minicsoport, és az értelmetlenség felsőfoka ötvözve!
2013. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
47%

ma 15:06


Inkább neked kéne, fellőtték már a délutáni pizsit ;) Vigyázz nehogy anyu elpopózzon, mert nem alszol ;)

2013. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
55%
Imádom mikor nem tudtok olvasni, utána meg itt irkáltok fölöslegesen. :D
2013. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Arimateia ***** válasza:

A furcsának tűnő kapcsolatok egy része szerelem (ott nem számítanak a kilók), más része anyagi/testi/egyéb érdek. Lehet vonzó a sok pénz, valamilyen szexuális aberráció, de akár az anyáskodás, a jó kaják is.

Pont mint a nem furcsának tűnő kapcsolatoknál.:)

Az ideális női test koronként, kultúránként és egyénileg is változik.

2013. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Tarnolf ***** válasza:

Kérdező, én nem szeretem a kövér nőket, egyrészt, mert szerintem már 100-120 kilónál nem látszik az alak sem (persze van akinél igen), másrészt baromira egészségtelen. Itt is van egy határ.


Én például a vékony lányokat és a teltebbeket szeretem. (160-178 cm magas, 50-65 kg)


Mindenkinek más az ízlése. Ez olyan dolog, hogy nem lehet igazából megmagyarázni normálisan.


Például:

Miért szereted a vékony lányokat? Nem tudsz rá válaszolni rendesen (valószínűleg), mivel ez beléd van , úgymond, kódolva, hogy neked ők jönnek be, egyszerűen hozzájuk vonzódsz és ennyi. :)


Egyébként én sem értem, miért kell oltogatni meg ilyesmi, oké a kérdésed egy kicsit provokatívnak tűnhet egyesek számára, de szerintem csak kíváncsi voltál. Szóval aki oltogatott az fölöslegesen tette, illetve fölöslegesen sértődött meg.


17/F

2013. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Jééééééé és egy 17 éves srác felfogta, na végre! Köszi szépen! Vehettek róla példát kommentelgetők.
2013. dec. 26. 15:34
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy példát. Volt, hogy egy fiú egyáltalán nem jött be nekem, mégis a személyisége annyira megfogott, hogy nem érdekelt, hogy néz ki. Szóval vannak olyan férfiak szerintem, akiket elsősorban nem az alak, hanem valami más fog meg, például egy mosoly, vagy humor. Meg persze vannak, akik tényleg kifejezetten a kövérebb lányokra buknak. Minden ember más. Mindenkinek más a szép.

Amit írtál, hogy "nem mutatna jól melletted a strandon". A lányok és a fiúk nagy része is pont az ilyen gondolkodású emberek miatt lesznek bezárkózóak, és önbizalom hiányosak, mert lehet, hogy akivel ismerkednek, az is majd így fogja kritizálni őket. Egy kövér lány is lehet aranyos és kedves. A kövérség csak egy állapot. És egy percig se gondold, hogy aki vékony, az már maga a tökély.


Egy vékony lány

2013. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!