Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még korai lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még korai lenne a gyerek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Párommal jól megvagyunk 5 hónapja. Sokak szerint ez még korai lenne, pláne hogy a párom csak 20 éves és még tanul. De úgy döntöttünk nem védekezünk.
2013. dec. 27. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne hamarkodjátok el!

Ha mindkettőtöknek lesz stabil állása, együtt éltek, és van keret a babára, csak akkor!

2013. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor te lenél a családfenntartó?
2013. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Korai... És a gyerek miből fogja eltartani a saját gyerekét? Ja, h semmiből?! Okosak vagytok!
2013. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én lennék van munkám, ami nem rossz
2013. dec. 27. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
18 évesen, szintén gyerekfejjel én is azt mondom, hogy korai... majd pár év múlva ráértek.
2013. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Pár év után elhagyjátok egymást, a gyerekek meg bőghetnek. Örülök a nagy megfontoltságnak....
2013. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

atttyaég..

ne, kérlek ne tegyetek ki még egy lelket annak, h elcseszett élete lesz, mert a szüleinek étvágya volt ész helyett!

Fiatalok vagytok, 5 hónap is semmi még. Gondolom még nem is éltek együtt, erre azért lehetne több eszetek is... :(

2013. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak gyereket akarsz csináltatni magadnak, nem családot alapítani, mert figyelembe sem veszed azt, h a párodat is még a szülei tartsák el, mivel tanul és a srác nem tudna eltartani egy pici babát! 5 hónapja jártok ami nem valami sok idő, gondolom még csak el sem vagy jegyezve, a párod tanul... Csodálatos alkalom a gyerekvállalásra! Legalább a gyerekre légy tekintettel ha másra nem vagy!
2013. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mint elvált szülő gyereke mondom, nagyon, nagyon, nagyon nagyon NAGYON JÓL FONTOLD MEG!!!!, hogy kinek szülsz gyereket. Mert ha mégis kenyér törés lesz a kezdeti pucivakernyázásból akkor a síró kölyködnek magyarázhatod, hogy nem az ő hibája, ő nem fogja megérteni, hogy a nemi vágy az anyja és apja igazából és két degenerált ember meg csak a felnevelője.


Ha eszed van egy csöpp is: akkor vársz. És nem a pillanatnyi hormonszinted állása szerint döntesz.


Az én anyám 4 évig járt apámmal 20 évesen meg is szült és 6 éves koromban már váltak. Utáltam őket azért aminek engem kittek és utálom az olyan embereket is, akik az hiszik a kölyök szülés olyan mint a hasbro baba vásárlás!


Hát pedig nem!

2013. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak egy kérdést tennék fel: miért olyan fontos pont most? Ha egymástól akartok gyermeket, akkor nyilván egy életre terveztek együtt (remélhetőleg). Akkor miért nem ér rá mondjuk 1-2 év múlva? Mit vártok a gyermekvállalástól?
2013. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!