Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz ajándék volt? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ajándék volt? 18L

Figyelt kérdés

Pasimnak karácsonyra saját készítésű szexi kuponokat készítettem. 5 popsiszex, 3 szerepjáték, és 2 nyilvános helyen kielégítés, mert ilyesmit eddig még nem próbáltunk.

Erre megkapom tőle, hogy ez ízléstelen és önző ajándék. Szerintetek kinek van igaza??


2013. dec. 27. 16:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%
Nekemadhatja őket.
2013. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
70%
ezt adja nekem,aztán beváltom nálad!!!
2013. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
54%
Neki.
2013. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Szerintem is neki van igaza, ha te is ki akarod ezeket próbálni, akkor elég önző dolog, hiszen gyakorlatilag nem is adsz neki semmit. Az ízléstelenségen meg nincs mit magyarázni.
2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse váltod be a kuponokat ha nincs kedved ha meg erőlteti akkor bunkó lesz.
2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Tudnod kellett volna hogy nem szexmániás típus,hanem az a fajta aki csak ágyban heti 1x...van ilyen..nekem nem kéne olyan aki nem bevállalós...ezek nem durvák..kb minden pasi ismerősöm örülne ennek..
2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Neki,a szerepjáték még oké, de a többi gáz. F/19
2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben ezek a dolgok csak a te fantáziádat izgatják, de az övét nem, akkor igaza van...


Na meg nem minden férfi egyforma... Van, aki örül az ilyesminek, van pedig aki csak azt látja, hogy őt nem ismerve 5 perc alatt elintézted az ajándékot...


Plusz megeszi a fene, ha a szexben bármi darabszámra van korlátozva....

2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kreatív. Bár mondjuk annyiban gáz, hogy itt ki is merül a kreativitásod. Mármint a szexben. kedves, odaadó és nem ízléstelen de nem tudom. Mindennap látom hogy itt mindenki szexel akar ajándékozni. Nekem sosem ekörül forgott a világ, és nagyon megerőltető lenne valami mást kitalálni?


Szomorú.

2013. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!