Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz ajándék volt? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ajándék volt? 18L

Figyelt kérdés

Pasimnak karácsonyra saját készítésű szexi kuponokat készítettem. 5 popsiszex, 3 szerepjáték, és 2 nyilvános helyen kielégítés, mert ilyesmit eddig még nem próbáltunk.

Erre megkapom tőle, hogy ez ízléstelen és önző ajándék. Szerintetek kinek van igaza??


2013. dec. 27. 16:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Naszaovaal beváltanám a kuponokat szépen sorjában (főleg ha egyszerre lehet beváltani mind a 3 variációt)! Azután lapátra tennélek! Ha ezek után még én lennék a bunkó még meg is aláználak egy kicsit persze nem nyilvánosan! HÁT HOGY KÉPZELTED EZT TE JÓ TANULÓ MODELL LÁNYKA? Egy hét után segbe k.ratnád magad apád barátjával? EGY HÉT UTÁN? APÁD BARÁTJÁVAL? NORMÁLIS VAGY TE? Tedd fel magadnak a kérdést hogy "tényleg ennyi lennék ilyen felszínes, üres buta kur.a aki nem törődik semmiféle következménnyel? Általában az emberek igazi reakcióit úgy mérheted le hogy eljátszol a gondolattal hogy a szüleid hogy reagálnának erre? Ne filmekből tanulj!
2013. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
ÚRISTEN NE HARAGUDJ! Nem válaszoltam a kérdésedre. NAGYON ROSSZ ÖTLET VOLT! De ha tanulsz belőle, akkor viszont egy nagyon jó lecke lesz, illetve hasznos tapasztalat!
2013. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!