Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz ajándék volt? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ajándék volt? 18L

Figyelt kérdés

Pasimnak karácsonyra saját készítésű szexi kuponokat készítettem. 5 popsiszex, 3 szerepjáték, és 2 nyilvános helyen kielégítés, mert ilyesmit eddig még nem próbáltunk.

Erre megkapom tőle, hogy ez ízléstelen és önző ajándék. Szerintetek kinek van igaza??


2013. dec. 27. 16:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Valóban önző ajándék.


De attól még nem kellet volna hogy leszidjon.

2013. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

1 hét után ez az ajándék felért azzal, mintha azt írod a kuponra, hogy "esküvőre beváltható".


Ezeknek helyük van a kapcsolatban, de mindent a maga idejében.


Bár személy szerint én a szex kupont hülyeségnek tartom, mert a szex ezzel tárgyiasítva lesz. Ha a párom nagyon akarja a popsi szexet, max kipróbáljuk működik-e.


Rossz az időzítés és a tálalás is.

2013. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy nem egy hete ismerem a pasit, csak akkor jöttünk össze!! Már régóta jóban vagyunk, édesapám egyik régi munkatársa.
2013. dec. 27. 16:40
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ne azonnal zúdíts ilyeneket rá! Puhatold ki, hogy tetszik-e neki egyáltalán. Ez meg nem egy hét.

Ilyet már jó 1 éves, sőt jó több éves kapcsolatokban szoktak elsütni mikor a párok mér nem tudják mit adjanak egymásnak.


Arról nem is beszélve, hogy akinek a karácsony a meghittséget és szeretet ünnepét jelöli, annak ez valóban ízléstelen ajándék! Hetéráskodni nem karácsonykor kell! (ettől még szexelhettek karácsonykor)

2013. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
50%

attól függ, hogy te mit kaptál és beszéltetek-e meg értékhatárt az ajándékok kapcsán. mondjuk ha te kaptál valami drága ajándékot ami 10-20 ezres tétel és cserébe adtad a kuponokat akkor még illett volna adni valamit. ugyanakkor ha csak jelképes ajándékozásról beszélünk, gondolom 1 hét járás után erről van szó, akkor szerintem kreatív és jópofa dolog, nekem tetszett volna. leginkább a szerepjáték és a nyilvános hely :D

ha neki nem kell ajándékozd el itt az oldalon, biztos lesz aki beváltja :D

2013. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Egyre gyakrabban olvasok ilyen kuponos ajándékot gyk-n.Szerintem elég gáz.Nincs azzal semmi gond,ha nincs pénzed ajándékra (nekem pölö egy vasam nem volt ajándékra,úgyhogy saját kezűleg ügyködtem,és nagy sikere volt),de ilyen kupon-bizba.zokat csinálni elég cikis (ráadásul 1 hét után,még ha előtte ismerted is)...A szexnek nem csak ajándéknak kéne lennie,remélem érted mire gondolok.Legközelebb inkább barkácsolj valamit (de valami komolyabbat,ne csak ilyen sajtcetlire felirkált "extrákat"),vagy spórolj össze pénzt ajándékra.Az ilyen szerepjátékos dolgokat inkább tartogasd későbbre,ez így elég meredek volt.
2013. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Hát a molettség ellenére még lehet buta :)
2013. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Egy hét után kicsit meredek:D

De add nekem, én szívesen beváltom mind a tizet:D


21F

2013. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
ciki:D szegény fiú ezek után nem sok komoly dolgot képzelhet el veled:D ha fiú lennék nekem minden szép illúzióm lerombolnád hogy karácsonykor a képembe tolsz 5 seggberakást tartalmazó kártyát.:D
2013. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
ciki:D szegény fiú ezek után nem sok komoly dolgot képzelhet el veled:D ha fiú lennék nekem minden szép illúzióm lerombolnád hogy karácsonykor a képembe tolsz 5 seggberakást tartalmazó kártyát.:D ne így akarj megfogni egy fiút:)
2013. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!