Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. De ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. De ez egy bonyolult sztori. Valami tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Szóval a történt ott kezdődött, hogy kb 2-3 éve Londonban jártam (ami ugyebár elég kevert nemzetiségű városka) és feltűnt, hogy kizárólag a barnább bőrű, és fekete hajú illetve szemű férfiakhoz vonzódom. Valamiért mégsem tulajdonítattam túl nagy jelentőséget a dolognak, és az országba visszatérve, jó ideig éreztem hogy nem találom a helyem, nem tetszik egy srác sem, semmi. Idén nyáron kint jártam a családommal Isztambulban.Először kultúr-sokkban szenvedtem:D Nagyon fura volt az a sok, helyes cappuchino bőrű egyén :) Egyik este elmentünk egy nagyon kis stílusos étterembe, a tengerpart közvetlen közelében, és a mellettünk lévő asztalhoz odalépett egy pincér, és bevallom őszintén, közel tíz év óta, akkor dobbant először a szívem, szinte rögtön beléestem..és nem tudtam a mosolyom sem elfolytani, mivel néha-néha odapillantott, aztán flörtöltünk. Egyszer biccentett a fejével, hogy az asztalunktól álljak fel, és menjek be az étterembe. Amint beléptem, ő betessékelt egy félreeső kis helyre és valamit nagyon magyarázott törökül,persze egy szót sem értettem:D (Azóta már elkezdtem tanulni és egész jól gagyogok) Szóval odaadta a számát, én pedig totál oda meg vissza voltam, elképesztően helyes férfi, komolyan, sosem éreztem kötődést egy idegennel szemben, ennyire korán. Nagyon édes volt, megfogta a kezem..és el sem engedtem volna legszivesebben. Amikor távozni készültünk az étteremből, még ki is kísért, és integetett..:) Azonnal hiányozni kezdett. Éreztem, hogy beleszerettem.Amikor hazaértam magyarországra, természetesen fb-n meg is kerestem. Nagyon örültem,mert "megbizonyosodtam róla" hogy egyedülálló. (hát hogyne..) Valamiért mégis rossz előérzetem volt, és nyomozgattam utána, majd nagynehezen kiderítettem,hogy a szám, amit megadott, a pincérkollégájáé volt, aki szintén nagyon mosolygott, de vele nem foglalkoztam. A srác ismerősei közül felvettem pár embert, akik szentül állították, hogy a szeretett alanyom, bizony házas.Sőt, másfél éves kislánya van. Mondanom sem kell, mennyire kiborultam. Szóval így teltek a következő napok. Kellett kb három hét, mire nagyjából "feldolgoztam" (bár ez túlzás). Már fél éve, hogy legutóbb láttam Őt, de minden reggel Ő az első gondolatom, és elalvás előtt is, sőt napközben is mindenről folyton eszembejut. Bár reménytelennek tűnik az egész, és ő végig tagadta, hogy házas, sajnos annyira naív vagyok, hogy még mindig szeretem. És szenvedek az érzéstől, miközben tudom, hogy ő nem is gondol rám talán. Nem tudom, mit tegyek. Kitartsak? Lehet bármi folytatása ennek a jövőben? Nem akarom eldobni ezt az érzést, más ember kapcsán nem éreztem így és az a legszörnyűbb, hogy megmagyarázhatatlanul kötődöm Hozzá. Kérlek, segítsetek, szükségem van, valami tanácsra..

2013. dec. 28. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Valoban nekem nincs fogalmam semmirol aki itt elek, nem neked aki meg azzal sem vagy tisztaban, hogy Torokorszagban (nomen est omen) torokok laknak, hogy nem ismernek mas kuklturakat szinten nem tudom mibol szutred le mivel, a valaszaid alapjan latszik, hogy a legalapvetobb fogalmakkal sem vagy tisztaban, pl, hogy mi is az iszlam, de a eszt azert osztod, mar csak arra vagyok kivancsi, hogy megis, hogy jartad, be te a vilagot, google maps-en? Jo lenne, ha csak olyanrol okoskodnal amihez ertessz is, mert ehhez latszik, hogy semmi kozod. Elfogultnak lehet elfogult vagyok, de en veled ellentetben legalabb tudom mirol beszelek.
2013. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" Elfogultnak lehet elfogult vagyok, de en veled ellentetben legalabb tudom mirol beszelek. " - Épp erről beszélek, te lassú felfogású észlény.

Elfogult vagy és ezért hiába írsz valamit, amit tudsz, hogyha az csak egy szubjektív, lekerekített része az egész igazságnak.


Én nem figyeltem oda pontosan a részletekre, amikor a muszlimokról és az arabokról írtam, na most ezen lovagolsz az összes válaszod alatt ? Nagyon értelmes vagy, de tényleg.


S amúgy nem, nem Google Maps által utaztam át a világot, de te nyilván igen, aztán irigykedsz másokra, mert valami török faszi felcsinált és ott rekedtél, ezért máshova nem is tetted ki a lábadat :).

2013. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az alapvetoen nem gond, hogy az altalanos muveltesgnek meg a szikraja is hianyzik beloled, a gond az, hogy olyan dolgokrol allitasz nagyon stabil velemenyt, amirol fogalmad sincs, nem baj, ha nem vagy ezzen dolgokkal tisztaban, de akkor inkabb maradj csondbenha valaki meg kijavit akkor meg nehogy neked alljon mar feljebb Mert en tisztaban vagyok azzal ami itt van veled ellentetben, azt meg tovabbra is ketlem, hogy beutaztad volna a vilagot, mert akkor legalabb ennyit tudhatnal, hogy kik az arabok kik a torokok es kik a muszlimok, ha meg megis beutaztad, de mindosszesen ennyi maradt meg benned (bar ehhez nem kell utazni ezt hatodikos tori anyag) akkor meg csak sajnalni tudlak, azert meg foleg mert a semmibol teljesen ertelmetlen kovetkezteteseket vonsz le, elarulom, fiu vagyok es ide egy komoly allami osztondij segitsegevel kerultem ki, es ha a vilagot meg nem is utaztam be azt elmondhatom, hogy joval tobb helyen jartam mint az atlag magyar. Csak arra vagyok kivancsi, tenyleg, ha azzal nem vagy tisztaban, hogy itt kik is elnek, akkor mi alapjan van az itt elo emberekrol olyan szent es serthetetlen velemenyed?

Es tenyleg nem tudom mit irigyeljek azon, hogy ennyire sotet vagy.

Es nem azon lovagolok, hogy ilyen alapveto dolgokkal nem vagy tisztaban, csak tudod, aki nem tudja mennyi egy meg egy az nem akarjon hatvanyozni.

2013. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!