Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet felnyitni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felnyitni egy lány szemét, aki egy olyan kapcsolatban van amiben kihasználják és érzelmileg zsarolják?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem és jó barátok is voltunk. Mostanában volt az , hogy ténylegesen kezdtünk közel kerülni egymáshoz ,de a pasijával maradt a bűntudata miatt amit ő okoz neki állandóan.


Akit érdekel annak leírhatom privátban részletesebben is a történteket.


2013. dec. 28. 16:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez így teljesen megvolt . Szakítottak is , de újra összejöttek , mert a pasija visszasírta magát. A lány meg adott neki még egy esélyt , mert már "másfél éve együtt vannak"
2013. dec. 30. 11:16
 12/22 anonim ***** válasza:
Hány éves a csaj?? Olyan 16-17-18 lehet max!
2013. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudsz rajta segíteni, csak lelki szemetesláda válik belőled, érzelmileg kiszívja belőled az energiát amit te jószívűen adsz, kifacsar és tovább áll a bunkó paraszttal. Game Over!
2013. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
17 éves
2013. dec. 30. 11:58
 15/22 Költőnő? ***** válasza:

nagyon gyerek még...

még sok "élnivalója" van :(

2013. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hát reméltem , hogy megjön az esze , de úgylátszik nincs más mód..


Amúgy meg sose hagytam neki , hogy csak egy lelkiszemetesláda legyek. Másnál megtettem és köszönöm nem kérek belőle.A szüleimnek "hála" tudom mikor akarnak megvezetni..


Az ő családi állapota sem egy leányálom és próbáltam neki ottlenni mindig , ha probléma volt

2013. dec. 30. 12:30
 17/22 Költőnő? ***** válasza:
ez továbbra is lehet így éppen, de akkor neked kell dönteni, ha jelenlegi szabályok mellett tudsz-e csak a barátja lenni, mert ez így neked nagyon kispad :(
2013. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tudok róla.. Ezért vagyok most úgy hogy szüneteltetek vele mindent egy kis időre és helyrerakom magam..neki is megmondtam. Ő se akar engem elveszteni és rosszba lenni velem és ha ez nem lenne akkor már együtt lennénk.

Csak ez a hülyesége a gát...


Elején én se akartam tőle semmit ,de amikor megingott és kezdtem azt látni hogy kezd többként nézni rám akkor borult az egész. Végig mérlegeltem a dolgot és minden azt mutatta ez a kapcsolat kuka.. Főleg , hogy a csávó most kiment angliába tanulni és csak ünnepekkor jön haza rontani a levegőt.

2013. dec. 30. 12:46
 19/22 Költőnő? ***** válasza:
az események végkifejletének tekintetében sajnos nem az a releváns, h Te mit gondolsz. :(
2013. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Vicces, kb. ugyanez a beszélgetés zajlott le nemrég köztem és a legjobb barátom közt. Másodszor vagyok lényegében ugyanilyen helyzetben, annyi különbséggel, hogy én nem akartam összejönni egyik lánnyal se, csak "megvédeni" őket.

De itt sajnos tényleg csak a lány tud változtatni, te max. elősegítheted, de annak meg lehet, az lesz a vége, hogy te jársz rosszabbul. (Értsd: inkább megszakítja veled a kapcsolatot, és "nyugi lesz".)

2013. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!