Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas vesztes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vesztes vagyok, amiért még mindig szűz vagyok 21 és félévesen (fiú)?

Figyelt kérdés
Voltak barátnőim, de nem volt egyik sem komoly. Évek óta nincs senkim. Úgy érzem ez, így is fog maradni.:(
2009. nov. 27. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen önbizalom hiányos vagy, akkor nem lesz tényleg. szedd össze magad.
2009. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért vagy szánalmas vesztes, mert egy anonim fórumon írogatsz ilyenekről és próbálod sajnáltatni Magad, azért senki sem lúzer, ha nem tizenévesen veszti el a szüzességét!

Az én férjem velem vesztette el, ő 28 éves volt én pedig 25 és ennél szebb ajándékot nem is adhatott volna nekem, életem legnagyobb hibájának tartom, hogy nem vártam vele én is az igaziig és 17 évesen már szexeltem, mert az volt a trendi. De ezt csak idősebb fejjel érti meg az ember, amikor még a pillanatnak él akkor nyilván nem.

2009. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 capslock ***** válasza:
91%

Szia! Egyáltalán nem vagy sem szánalmas,sem vesztes! Nekem is volt már olyan barátom,aki 22évesen szűz volt. Nekem pl kifejezetten tetszett hogy nem k.úrta végig a fél országot előttem! Hidd el,téged is megtalál majd a nagy szerelem :) Csak ne hajszold,ne akard,ne keresd. És amikor végképp nem számítasz rá,akkor fog majd "bekopogni". Nálam is így volt! Ne add fel és ne légy elkeseredve :)

22/L

2009. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen
2009. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas még jó páran járnak veled egy cipőben :D
2009. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért elgondolkodhatnál azon h 21 éves korodig miért nemvolt még egy darab komoly barátnőd sem???
2009. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

00.18


Ezen jár az agyam egésznap!!!!

2009. nov. 28. 07:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg szedd ösze magad. Nekem sem volt még kapcsolatom. (18) Írhatsz ha akarsz. ;)
2009. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz mondjuk tényleg elég elkeseredettnek kell lenni, hogy a gyakorikerdesek.hu-n próbálj bepasizni/csajozni... ;-)

Vannak erre nagyon szuper céloldalak, társkeresők, sokan találták már meg ott életük szerelmét.

2009. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!