Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32éves pasi tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32éves pasi tényleg ennyire komolyan tudna venni?

Figyelt kérdés
18 vagyok és nagyon próbálna udvarolni nekem.. Nem csak meg akar fektetni hanem tényleg azt hangsúlyozza hogy belém szeretett és tudja hogy én is érzek valamit és menjek bele.. Nem tudom mit csináljak mert tényleg kedvelem sőt.. Szóval tanácsokat várnék korral és nemmel:))
2013. dec. 28. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm 19 és 50 év körüli férfival jár.

Ne.

Ne.

Ne tedd.

Nincs igazi jövő, lehet egy vagy két évig tök poén, szexi, izgató, de nem szól egy életre. Funnak jó.

Kérlek írj ha tanácsokra vágysz.

2013. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy beléd szeretett, de akkor rendkívül éretlen lehet, én 28 évesen messze elkerülöm az ilyen pasikat. De úgysem lehet téged lebeszélni, majd a saját tapasztalatait útján pár év múlva, amikor te érettebb leszel nála, rájössz.
2013. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32 évesen mit akar? Én nem tudom mi van mostanában férfitársaimmal, de a legtöbb ilyen korú ismerősöm tinivel jár...Ennyire lúzerek?
2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy dugás erejéig biztosan komolyan venne, úgy ahogy komolyan veszi a másik 3 csajt, akikről te nem tudsz.
2013. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!