Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék még csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék még csinálni? Veszekedések: Néha úgy érzi már nem teszek meg annyit mint eddig. Jól jönne pár tanács

Figyelt kérdés
Álltalában minden rendbe van de néha rájött valami és megharagudott ( akkor még nem tudtam mi a baj ) ellökött magától nem akart velem beszélni, nem engedett közel és csak azt mondta nincs semmi baj. ilyenkor vallahogy sikerül megbeszélnünk a dolgokat és utánna minden rendben lessz 1-2 hétig... utánna megint. Nemrég kiderül az a probléma, hogy néha már nem érzi, hogy kaparnék utánna és ezért sértődik meg, pedig van hogy csak úgy viszek neki virágot, néha fölhívom reggelente, hogy én ébresszem föl szóval nem is viszem túlzásba de nem is hanyagolom annyira ( szerintem ) Nagyon szeretem igaz még csak kb 1 éve vagyunk együtt de nem akarom feladni ezt a kapcsolatot, mit tudnék még tenni ? ( 19/F )

2013. dec. 31. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj hátra kettőt. Addig kényeztetted, amíg kényes pitchaként kezdett el viselkedni veled, aki elvárja, hogy hercegnőként imádd, hiszen te az alattvalója vagy ugyebár... na most vagy elkezdesz teperni, amivel pont csak annyit fogsz elérni, hogy nem férfi, hanem féreg leszel a szemében és idővel félrekúr egy rosszfiúval, vagy hátralépsz kettőt, te leszel a rosszfiú és a kis hisztikirálynő leveszi a koronáját és majd ő kezd el teperni utánad.
2013. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért szerencsére nem ilyen súlyos a helyze, mert igazság szerint nem ajándékokat vár de gondolom minden lánynak jól esik ha néha-néha kap valami kissebb ajándékot.( lelkileg érzi hogy már nem szeretem vagy valami ilyesmi... ) nem is azt várja el hogy elmondjam neki mit is érzek, leginkább tetteket vár . Viszont mondjuk a "tetteket" sem akarom túlzásba vinni nehogy azt gondolja hogy csak az érdekel.

vagy mire gondolhat még, mit tudnék még tenni ?

( elég nehéz kiigazodnom mostanában )

2013. dec. 31. 02:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem ajándékokra gondoltam, hanem pont az általad említett tettekre: körberajongásra, csúszás-mászásra. Ha jót akarsz magadnak, akkor gyorsan értesd meg vele, hogy egyenrangú felek vagytok, neked nem kell rajonganod érte, ő nem egy főnyeremény, amit ki kell érdemelned. De úgy érzem, hiába tépem itt a számat, fogalmad sincs még, hogy miről beszélek, gondolom első hosszabb kapcsolatod, ilyenkor a jó tanácsot elereszti az ember a füle mellett, majd csak a saját hibádból fogsz tanulni, amikor rájössz, hogy minél többet tepersz, annál kevésbé tisztel a nő. Nő... tinicsaj. Viszlát jövő ilyenkor, amikor bevallod, hogy nem fogadtad meg a tanácsomat, tepertél, de mégis kirakott a csajszika. xd
2013. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!