Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A külső megfog, a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol. "-egy sz r közhely?

Figyelt kérdés

"A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol."

Miért mindenki ezzel a sz r közhellyel jön? Minden normális gondolkodású ember tudja hogy ez k rv r nem így van (a lakosság kb. 3%-a). Persze aki az éjjel-nappal h ly s g n nő fel, attól mit is várhatna az ember?



Ez kb. hasonló közhely, mint amit Csank Jancsi bátyánk lenyomott a 8-1 után.

" Fel fogunk kelni a padlóról, ahogy felkeltünk 86-ban és 98-ban is (98-ban ő volt a szövetségi kapitány, aki nem tudná)." Hát hol keltünk a fel Jugoszláv 1-7, 0-5 után? Egy nagy l f szt b zdm g, sehol.



Ekkora b romságot bárki mondhat, ha nem lát vagy nem akar a dolgok mögé látni. Mindenki f szán mellépofázik és meg is van oldva.



2013. dec. 31. 02:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Önimádó volt. Gyűlölte az anyját, a testvéreit. Olvasata szerint a nő arra való, hogy háztartást vezessen és gyereket szüljön, neki meg alanyi joga eljárni mellette félrekúrni. Az autója fontosabb volt számára mindennél és mindenkinél. Pénzért eladta volna a saját gyerekét is. Nagyvonalakban ennyi.
2013. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ellenben, amikor megismertem úgy tűnt, hogy egy gyerekszerető ember, aki ha megtalálja az igazit, akkor valóban családcentrikussá válik. Mindig a keresztgyerekeiről beszélt, hogy hova viszi őket, hogy mennyi időt tölt velük, hogy elvitte őket nyaralni, hogy ő mennyire szeretne már egy saját gyereket. Hát gyereket valóban szeretne, de megkomolyodni azt nem. Nekem meg nem kell olyan férfi, akiről tudom, hogy azért ér haza este fél tízkor, mert épp nőnél van, miközben hatig tart a munkaideje. Én meg legyek otthon a közös gyerekünkkel, vezessem a háztartást és még a pofámat is fogjam be.
2013. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem közhely, hanem örök érvényű igazság. Elsőnek ugye meg kell látni. Ha szép, a küéső megfog. Ha megfogott, meg akarod ismerni. Ha a tulajdonságai is tetszenek, továbbra is akarsz vele találkozni. Tehát a megtartás is teljesült. Ha mindezek tetejébe az ágyban is összeilletek, nincs miért továbblépned. (hozzá lettél láncolva)

Mit nem lehet ezen érteni?

2014. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Külső, belső ---> k*urva sok lóvéd van. És ezekből következik is a harmadik.
2014. jan. 1. 15:45
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Külső megfog, belső megtart" része igenis igaz. Ha meglátok az utcán egy jó pasit nem azt látom,h milyen jó fej,kedves,vicces nem emiatt fogok érdeklődni iránta. Az kelti fel a figyelmem,h jóképű,izmos stb. Aztán ha megismerkedünk és akkor derül ki,h kellünk-e a másiknak. Persze van olyan,h hosszú ismeretség után jönnek össze az emberek de ettől még igaz ez a "közhely"
2014. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miquel tökéletesen végig vezette a "közhely" lényegét. Ügyi vagy :D
2014. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 WheneverYouWant ***** válasza:
Közhely... gondolj bele... megtetszik valaki.. csak úgy kezdesz el komolyabban ismerkedni Csak ha tetszik.. tehát a külső megfog. Szeretni n később nem csak a külsőért fogod hanem a belső tulajdonságaiért is... így a belső megtart... és a legutolsó a legfontosabb... mert hiába tetszik a másik fél ha nem találjátok a szexben a közös hangot nem lesz igazán jó a kapcsolat. Valakinek előbb utóbb előjönnek a vágyai és ha olyan helyzetbe keveredik lépni is fog. van benne igazság...
2014. jan. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem még mindig az ismeretségi körből gyakoribb párt vàlasztani, ami feltételezi, hogy megestek hosszasabb szóváltások az összejövetel előtt. Az én érdeklődédemet pl. EGYETLEN valaha volt szerelmem SEM a külsejével keltette fel, mindannyiukkal beszélgetnem kellett ahhoz, hogy meglássam bennük a fantáziát. Ezért irritál, ha valaki minden esetben helytállóként kezeli ezt az orbitális netölcsességet.
2014. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!