Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a baratom es nem erti mi a bajom?

Figyelt kérdés
kb 4nappal ezelott tortent az eset, azota folyton irogat meg hivogat es nem erti, hogy mi a bajom, meg konkretan o van felhaborodva hnem irok neki stb. Annyira undorito amit muvelt, hogy eldontottem inkabb nem is reagalok semmire, egy ido utan ugyis felfogja, hogy vege. vagy inkabb irjam le neki egy hosszadalmas levelbe az indokokat? segitsetek, hogy kene szakitanom vele?(4eves kapcsolat)22L
2014. jan. 2. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha megmondtad hogy vége előbb-utóbb felfogja. 23/F
2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már elmondtad neki, hogy kész vége szakítasz?

Ha nem, akkor nyilván hívogat, hogy "mi van" :)

Mondd el neki, hogy vége mert megcsalt, aztán fordulj sarkon, és kész, ne reagálj többet semmilyen üzenetére.

2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért neked kéne magyarázkodnod?

Vége van,mert megcsalt.Ezen nincs mit magyarázni neki.Ennél egyszerűbb dolog nincs.

Ha meg nem érti akkor hülye(már bocs)

2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy minden ember más értékeket képvisel! Tehát valakinél már a csók is szakító ok, valaki meg csak a vállát vonja...

4 év hosszú idő, hatalmasat hibázott, nem mentség erre se az alkohol, se egyéb más indok, de szerintem ő azért viselkedik így, mivel az ő értékrendjébe ez belefér, és fordított esetben megbocsátott volna neked, mivel nagyon szeret, és elnézte volna ezt az egy alkalmat. Persze nyilván nagy viták lettek volna


Feltétlen írj neki, így neked is könnyebb lesz!

2014. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amiota megtudtam, hogy megcsalt nem beszeltem vele.... es o szerintem meg azt hiszi, hogy jarunk, mert ugye meg nrm kozoltem vele, nem reagaltam semmire.de sztem ez egyertelmu.... :/

az nagyon gaz, ha irok neki egy levelet, kicsit reszletesebben? csak felek h utana elkezdene magyarazkodni mrg hazudozni ujra...

2014. jan. 2. 11:59
 6/9 Frepi voook ***** válasza:
Mondd meg neki kerek perec, hogy vége. Ezzel nem lehet mit kezdeni, undorító dolgot csinált.
2014. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azt hiszi, hogy te nem tudod?
2014. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg,hogy szakítasz vele.
2014. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mond meg neki h vége.

A végén még hülyének néz majd téged h óó hát ezt meg lehet csalni? És attól még velem marad?

Dehülye ez :)

2014. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!