Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen az eset? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen az eset? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár napja voltam egy házibuliban és ott volt a fiú aki tetszik. A barátnőm tudta hogy tetszik nekem. Valamit mondott neki a barátnőm és utána lesmárolt. Ez volt nekem az első csók. Tök aranyos volt, megölelt, magához húzott és utána szájrapuszit is adott. Utána elmentem a barátnőimmel táncolni, és egyszer csak azt látom hogy a fiú egy másik lánnyal smárol. Egész este vele volt és rám se nézett. Nagyon ki vagyok borulva, folyton ezen kattogok. Tudom el kéne felejtenem, de nem megy. Valami tipp?
2014. jan. 2. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy, írj neki te.. mást nemtudsz csinálni :D megkérdezed a csókról ha nemvolt részeg biztos emlékszik rá.
2014. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem volt részeg, meg tudok különböztetni egy részeg és egy józan embert. mindegy tudom, hogy úgyse lesz belőle semmi, nekem soha semmi nem jön össze, ide is csak végső elkeseredésemben írtam.
2014. jan. 2. 23:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, akkor így is lesz sajnos.

Rajtad kívül senki sem fog rajtad segíteni, ha te is elpártolsz magadtól, ki marad?

2014. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!