Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene olyan lány, aki korábban megjárta a pszichiátriát?

Figyelt kérdés
Ha most rendben van, de a nem is olyan távoli múltjához hozzátartoznak pszichés betegségek, öngyilkossági kísérletek, kórházi látogatások, akkor az illető veszett ügy? Egyáltalán el kell árulni az ilyet, vagy jobb titokban tartani?
2014. jan. 2. 23:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én sosem tartottam/tartom titokban, hogy szedek gyógyszereket, mert ez meg ez a bajom, és nem is szégyellem, mert tudom, hogy nem vagyok "hülye". Aki szeret/kedvel, az így is elfogad és támogat abban, hogy a lehető legjobbat hozd ki az adott helyzetből, és ki tudj mászni a gödörből.
2014. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

11-es, de jó neked! Én sem gondolom magam "hülyének", meg úgy gondolkodnék erről a témáról, mint te, ha nem a saját családom nézne ki úgy, hogy az egyik fele azon viccelődik, hogy "diliházban jártam" a másik fele meg úgy tesz, mintha semmi se lenne velem, mert annyira ciki nekik...

2014. jan. 3. 09:48
 13/13 anonim válasza:
11-es vagyok, sajnos így nehezebb valóban, viszont csak ajánlani tudom neked a pszichodráma terápiás csoportokat, én is járok jelenleg is, és nagyon sok mindent lehet tanulni és rá lehet jönni egy csomó dologra.
2014. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!