Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy hisztis nö?

Figyelt kérdés

A párom néha hisztisnek titulál, ha valami bajom van, és megkérem, hogy hagyjon magamra kicsit, ha nem áll módjában segíteni, szeretném kisírni magam.

Széthullóban a családom, lassan nem lesz tetö a fejem felett, és rosszul áll a szénám az egyetemen (kb kirugatás szélén vagyok).

Apu ma megfenyegetett, hogy majd elintéz, csak kerüljek elö.

Annyira szèt voltam esve, hogy egy órát pityregtem, mire megkaptam, h hisztis. Ez most komolyan hiszti?


2014. jan. 3. 00:40
 1/7 Noydra ***** válasza:
100%
Ez annyira nem...
2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ganjamanya ***** válasza:
100%
nem, de a pasas egy érzéketlen fas zfej
2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért áll a kirúgás szélén, a helyesírásod miatt?
2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
állsz*
2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámíthatatlan, néha bírja 2 hétig néha napi szinten leordítja a fejed természetesen minden előzmény nélkül és másnap vagy 2 órával később "bocsi, rossz napom van/volt" Na szerintem ez a hisztis nő.
2014. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi baj a helyesírásommal?


Mobilról vagyok, nem tudok hosszú ö-t írni

2014. jan. 3. 00:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább arról van szó,hogy nagyon sok problémád van,és nem tudsz senkire számítani.Nekem is volt hasonló időszakom,de mellettem mindvégig ott volt a párom-pedig én aztán hisztis vagyok a javából:)De ha nemtudod senkinek kiadni magadból a felgyülemlett sztresszt,akkor ez állandó lesz,hogy órahosszákat sírsz,mert csak így tudsz majd magadon könnyíteni.Keress fel egy szakembert-nem feltétlenül dilidokit,a kineziológus is nagyon jó.Jógázz,relaxálj,nagyon sokat segít.És a legfontosabb:járj társaságba,szerezz barátokat.
2014. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!