Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes tovább folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább folytatni a kapcsolatot? Ti mit tennétek a helyembe? én L/17 ő F/19

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja jöttünk össze a barátommal és majdnem lefeküdtünk egymással. Kissé megijedtem, mert szűz vagyok még és mondtam neki h nem találkozunk ezen a héten, a srác ideges lett, és nem értette h miért pedig mindent elmondtam neki. Sok mindent megbeszéltünk és adunk egymásnak időt, kérdezte azt is,hogy szeretem-e még őt? Mondom persze, hogy szeretem, de úgy érzem, h nincs értelme folytatni. Vagy igen? Ő többet vár tőlem, de én lassítani szeretnék, de ő szerint nincs értelme lassítani. Néha gondolok rá,bár nem sokat, szoktunk találkozni de ő szabadidejét velem szeretne tölteni, de én nekem szabad térre van szükségem, néha aggaszt, hogy nyakamon lóg folyton. Úgy érzem, hogy nem igazán vele képzelem a közös jövőt, bár még túl fiatal vagyok ehhez. Tanácsok, ötletek?
2014. jan. 3. 12:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megijedtél mert olyat vár tőled amire te még nem érzed magad késznek? Ne menj bele olyanba amire nem akarsz igazán, főleg ha a szüzességedről van szó. Csak akkor ha te is biztos vagy benne, hogy szeretnéd. Mond el neki hogy érzel, időre van még szükséged ezekhez.

De én úgy is érzem, hogy nem akarod őt igazán, nem szereted úgy, akkor ennek nincs értelme. Egy igazi kapcsolatban más lesz. :)

2014. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!