Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, hogy soha többé nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

Bővebben arra gondolok ,hogy volt már több többéves kapcsolatom (a leghoszabb 5 év volt),de valamiért mindig vége lett és sose közös megegyezéssel ,hanem mindig elhagytak/megcsaltak stb. Már nem tudok úgy gondolni egy kapcsolatra ,hogy az jó lehet.

Mindig a megfelelési kényszertől félek meg attól ,ha lenne gyerek, esetleg házasság , akkor 90% ,hogy válás lenne a vége és attól is félek ,hogy akaratom ellenére kihasználnának/becsapnának. Sajnos már eljutottam arra a szintre ,hogy soha többé nem akarok senkivel együtt lenni ,mert én nem akarom az egész életemet végigszenvedni és egyik nőtől a másikig vándorolni + csonka családmodellhez nem akarok hozzájárulni. Szerintetek ez normális? F/29



2014. jan. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
4ever masturbation...
2014. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak eld az eleted,csajoz buliz semmi komoly kapcsolat utana meg majd csak jon az igazi de ha ennyire emeszted magad rajta tuti elrontol mindent egy darabig most csak szorakoz
2014. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont ezt teszem most, bulizok, élem az életem. Csajozni nem szoktam ,mivel nem akarok senkit szédíteni ,ha nem komolyak a szándékaim.
2014. jan. 3. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Most így érzel,de később szerintem ez még változni fog és meggondolod magad. :)

De a Te döntésed ez igazából,ha neked így jó akkor csak nyugodtan. :D

2014. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,hogy ez fog-e változni ,de az biztos ,hogy a sok rossz tapasztalat már eléggé elvette a kedvemet az egésztől. Még csak egy éve vagyok egyedül ,de még bírom egyébként :D
2014. jan. 3. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, meleg még lehetsz
2014. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, sőt undorítónak tartom őket! A nőket szeretem, meg velük a sexet ,de minden más körítés ami egy kapcsolatban van az nekem már nem igazán hiányzik ,a sok rossz tapasztalat miatt. K*rvázni meg nem fogok, mivel az nem az én műfajom. Sexkapcsolatról még lehet szó, bár annak se vagyok a híve, mivel úgyis közrejátszanak az érzelmek ott is egy idő után.
2014. jan. 3. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
ne k*rvázz csak k*félgess ennyi. nem kell nő. :) nekem van... hidd el... mindig a másik szitu a "zöldebb"
2014. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mai világban teljesen normális...


Én erre már 23 évesen rájöttem. Nem kürtölöm világgá, mert senkinek semmi köze hozzá..

2014. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!