Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Közel 4 éve tartó kapcsolat, a nő azt hiszi minden rendben van, majd talál egy üzenetet, amiben azok állnak, hogy már nem szereti a nőt, hanem egy másikat szeret, harcol is érte és a jelenlegi párjába az idegesíti, hogy túlságosan rátapad.


20/N 26/F


2014. jan. 4. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Hanyagolnám egy kicsit, akkor kiderül, hogy küzd-e értem, vagy a másik érdekli már kizárólag. Ez a tanácsom.


Viszont ahogy magamat ismerem én annyira felhúznám ezen magam, hogy tuti egy jó nagy veszekedés lenne belőle és a büszkeségem sem bírná, hogy továbbra is együtt legyek vele, menjen az új kiszemeltje után.

Azért azt kétlem, hogy ha így állna a kapcsolatunk, akkor ezt magamtól nem venném észre, hanem egy megtalált üzenet kéne hozzá.

2014. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem rég került új munkahelyre, kicsit furább lett, de azt hittem, hogy csak a fáradság miatt...

Most már legalább tudom mi miatt...

2014. jan. 4. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, igaz az új munkahelynek sok minden betudható.

De van, amiből egyből arra gondolnék, hogy van valakije vagy nincs rendben valami, pl. nekem az olyanok gyanúsak, hogy nem olyan kedves, bújós, nincs annyi szex, nem szeretget úgy, ridegebb.

2014. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos voltam ilyen helyzetben. A párom az EXÉNEK számolt be arról, hogy új nő van a láthatáron, és velem már dögunalmas... Sajnos együtt maradtunk...
2014. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez a furcsa, hogy ezek közül semmi nem változott...

Nekem meg a csajnak a húgával volt a tárgyalás...aki 15 éves...

2014. jan. 4. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy a párod akar valamit ettől az új nőtől? Nem a nő szemelte ki a párodat és most kavar, hogy összevesszetek?
2014. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha ő írta, hogy szereti meg harcol érte akkor csak ő szemelte ki magának :/ nem tudom...
2014. jan. 4. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az újdonság varázsa, kell neki a "bizsergés", és rövid idő után amúgy is kiábrándulna belőle... volt már ilyen a világtörténelemben. De én szembesíteném, meg is tettem, mikor ilyen helyzetben voltam...
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!