Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nálatok ez ennyire fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok ez ennyire fontos?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, együtt képzeljük el a jövőnket. Egyetlen probléma van a kapcsolatunkban, ami egyre jobban mérgezi a mindennapjainkat:

Volt egy előző kapcsolatom ami két évig tartott. Azzal a barátommal vesztettem el a szüzességem. A mostani barátom ezt sehogysem tudja elfogadni, folyton sérteget hogy én már "használt" vagyok, hogy "nem tud rám úgy nézni mert már más retkes farka járt bennem", és hogy nem tud feltétel nélkül úgy igazán szeretni mert tudja mit csináltam akkor... mondtam neki hogy akkor szakítsunk, mivel nem vághatja folyton a fejemhez a múltat és én nem akarok vele abban élni. Akkor megígérte hogy többet nem hozza fel. Nem így lett. Egyre durvábbakat vág a fejemhez és hiába kérem nem fejezi be.. Fiúk nálatok tényleg ennyire számít? Tényleg ennyire rossz ember vagyok mert már nem vagyok szűz? tényleg nem lehetek teljes értékű ebben a kapcsolatban a múltam miatt?


2014. jan. 4. 21:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ez elég durva, elképedve olvastam, amit írtál. Neki te vagy az első barátnője? Mert ha nem, akkor meg végképp kiakasztó a viselkedése. Ezek után mindenképpen vedd fontolóra a szakítást. Én a helyedben még egy utolsó esélyt adnék (ha nagyon szereted), de úgy tűnik egyáltalán nem tisztel téged. Attól még, hogy már nem vagy szűz, igazi, egyenértékű nő vagy. Az bizonyos fokig normális, h a mostani pasid az előző pasijaidra féltékeny. Bizonyos fokig... de ez már azt átlépte.
2014. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezem, hogy neki Te vagy-e az első?
2014. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Dehogynem, teljes értékű nő vagy! És bocs, hogy ezt mondom, de a barátod egy bunkó paraszt! Én ilyenről még nem hallottam, hogy valaki ezért undorodjon a barátnőjétől! Ha ilyen a gondolkodásmódja, akkor bizony talán 1:1000 esélye annak, hogy ilyen szempontból megfelelő lányt találjon magának! Ezt nem vághatja a fejedhez, elvégre ezzel semmilyen bűnt nem követtél el, hisz akkor még nem voltatok együtt, talán nem is ismertétek egymást. Szerintem ne kockáztass, hogy mikor ilyen, mikor nem, inkább szakíts vele, az lesz a legjobb, bőven vagyunk még normális fiúk! :)

26/F

2014. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem.


Rakd ki! Keress mást.

2014. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Paulik Áron ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, én szűz vagyok, a kedvesem már nem. Csakhogy én nem vagdosom a fejéhez. Inkább időnként kérdezgetem az élményeiről - szerencsére tud tárgyilagosan beszélni róluk -, elmondom neki, milyen gondolatok foglalkoztatnak ezzel kapcsolatban. Tisztában vagyok vele, hogy többet érek neki, mint bármelyik korábbi srác, mivel ők többnyire csak kihasználták. Így szép lassan oldódik a frusztrációm. És azért sokat segít az is, hogy ő egy igazi vadmacska, ha pettingre kerül a sor... Igazából egyszerűen nem arra gondolok, hogy mi mindent csinált ő, hanem arra hogy most mi a helyzet: nagyon szeretjük egymást, és nagyon jó együtt lenni.

A barátodnak meg kéne értenie, hogy nem tud mit tenni a helyzettel, és ha tényleg veled képzeli el a jövőjét, muszáj napirendre térnie efelett. Különben megkeseríti az életedet, és nem lesz belőle valami jó házasság.

2014. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Előttem 7 nővel szexelt... neki nem volt hosszú kapcsolata, egy éjszakás kalandjai voltak. Velem van az első komolyabb kapcsolata
2014. jan. 4. 21:47
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy normális, ha még nem penderítetted ki ezt az elmebeteget!
2014. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor meg méginkább rakd ki.
2014. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Paulik Áron ***** válasza:
100%

Micsoda, előtted volt neki egy rakás partnere?

Ez egyszerűen nevetséges, ne haragudj... azt hittem, legalább ő szűz és ezért mondja... álszent idióta. De tényleg, semmi értelme az egésznek.

2014. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
"Előttem 7 nővel szexelt" - hát akkor nem értem mit akar, üzenem neki, hogy így ő is egy "használt darab". Vagy netán arab vallású: a férfinak mindent, a nőnek semmit?
2014. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!