Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nálatok ez ennyire fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok ez ennyire fontos?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, együtt képzeljük el a jövőnket. Egyetlen probléma van a kapcsolatunkban, ami egyre jobban mérgezi a mindennapjainkat:

Volt egy előző kapcsolatom ami két évig tartott. Azzal a barátommal vesztettem el a szüzességem. A mostani barátom ezt sehogysem tudja elfogadni, folyton sérteget hogy én már "használt" vagyok, hogy "nem tud rám úgy nézni mert már más retkes farka járt bennem", és hogy nem tud feltétel nélkül úgy igazán szeretni mert tudja mit csináltam akkor... mondtam neki hogy akkor szakítsunk, mivel nem vághatja folyton a fejemhez a múltat és én nem akarok vele abban élni. Akkor megígérte hogy többet nem hozza fel. Nem így lett. Egyre durvábbakat vág a fejemhez és hiába kérem nem fejezi be.. Fiúk nálatok tényleg ennyire számít? Tényleg ennyire rossz ember vagyok mert már nem vagyok szűz? tényleg nem lehetek teljes értékű ebben a kapcsolatban a múltam miatt?


2014. jan. 4. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretne és komolyan gondolná,akkor nem csinálna ilyet.Ez persze számít,de nem így.Ráadásul nagyon gyerekes a viselkedése.Keress valami normálisat magad mellé én azt ajánlom mert vele nem sokra fogsz menni. :)
2014. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

5-ös

Gratulálok, hogy 18 éves létedre az 5. csávót gyűröd, A kutyámnak se kellenétek, fohh

21/F

2014. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Dobd ki azonnal ezt a pondrót!
2014. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
csak úgy megjelent a kérdés valahol és látom h kvarégi de tényleg rohadt gáz együtt vagytok még? remélem nem
2018. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!