Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerüljem el az hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el az hogy az exem keressen? (kérdés kicsit bővebb)

Figyelt kérdés

Vissza akarom csábítani az exem azt tudom mit kell tennem, kicsit élni az életem, boldognak mutatni magam neki majd újra érdeklődni felőlle és előről kezdeni a dolgokat.

Csak az a gond hogy ő próbál barátként kezelnk most szakítás után pedig már van új pasija aki ilyen vigaszpasi szerü és elcsábította,

csakhogy még szokott írogatnk nekem facen és nemtom ezt hogy kerülhetném el mert nem vagyik olyan bunko hogy ne válaszoljak :s

nem akarom hogy.friendzoneba taszítson most hogy onnan ne jöhessek ki, hanem most egy külön idő kell hogy eltünjek azt megjelenjek és a friendzonból felfelé törjek mit tegyek hogy igy megszakadjon köztünk egy időre a kapcsolat?



2014. jan. 5. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nem zavar hogy más makkját nyalogatja már?
2014. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Töröld a profilod! Áldozatokat kell hozni.
2014. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!