Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a belső tulajdonságaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a belső tulajdonságaim tökéletesek és ilyen testem lesz, akkor tökéletes leszek és mindenkinek kelleni fogok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most azt a célt tűztem ki magam elé, hogy ilyen jó testem lesz. Most se vagyok kövér, csak nem vagyok ilyen szexin formás. Ha mindemellett a belsőm is jó, akkor nagyon jó csajnak fogok számítani?


2014. jan. 5. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy kicsit egoistának tűnik a kérdező.
2014. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem, mert van barátnőm, akit szeretek. De másnak lehet.
2014. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kicsit túloztam, nem kell máris leharapni a fejem! :) Egyáltalán nem vagyok egoista, sőt, nagyon sokáig önbizalom hiányom volt. Most már kezdem úgy ahogy elfogadni magam. De ha ilyen testem lenne, teljesen meg lennék elégedve magammal és ez a kisugárzásomon is meglátszana. Sose lennék divatp*csa és nem is a menő srácok jönnek be.


A lábak nekem se tetszenek annyira, inkább a popsira gondoltam, én olyat szeretnék! :)

2014. jan. 5. 18:13
 14/15 ASOT ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy az embernek először saját megát kell megszeretnie saját magát kell elfogadnia.

Szóval ha te az által jobban érzed magad és úgy teljesen el tudod majd fogadni magad, magabiztosabb leszel az által nem lesznek kételyeid akkro hajrá csináld.

2014. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Költőnő? ***** válasza:

persze, jó lenne (ennél egy kicsit nőiesebb), de hasonló kaliberű test.

Csak Nauszikaaa egy csaj nem ettől lesz "jócsaj"...

Én pl a közelében nem vagyok ennek a testnek. Mégis megkapom h jó nő vagyok. Nem "jócsaj", hanem jó nő. Jahh és a belsőm sem tökéletes.

Nem tudom, akkor ez miért van

2014. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!