Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te letiltottad az exed a facebookról?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért tetted?

2014. jan. 5. 18:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Húú, nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan válaszoltok.


Én a saját lelki nyugalmam miatt tettem meg. Nem segít túllépni valakin, ha ott van a lehetőség, hogy beszéljünk vele, vagy egyáltalán ránézzünk az adatlapjára.

2014. jan. 5. 18:50
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert muszáj volt.

igaz, nem mondható exnek egészen, alig 2 hétig jártunk, vége lett,nem is szerettem ezért nem volt komolyabb bajom vele.

Míg el nem kezdett zaklatni folyamatosan az új barátom mellett.

Így letiltottam.

2014. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

De miért kell letiltani? Hirtelen már "nem az ismerősöd"? Feltételezem, Rajta kívül bezzeg még van vagy 392 ismerősöd, akiknek a felével kb. 3 évente 1-szer beszélsz. Azokat megtartod, akivel pedig "komoly" múltad van, azt letiltod, csak mert fáj??

Uralkodj magadon! Uralkodj az érzelmeiden! Mondogasd magadnak, hogy: "NEM! Nem fogom megnézni az adatlapját!"

"NEM! Nem fogok ráírni!" stb.

2014. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem, nincs facebookom. De máshonnan se, hisz nem érdekel már.
2014. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
azért tiltom le, hogy ne lássam. ezzel uralkodok.
2014. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 ez-meg-az válasza:

nem egyiket se xddd szerintem hülyeség

sőt egyikkel még beszélek is néha pár szót

2014. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem.Felnőtt ember a múltját nem törli, sőt elérhetővé teszi magát, ha segitségre szorul bárki is.
2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%
ne döntsétek már el mit tehettünk felnőttként és mit nem. minden köcsögnek segíteni? ennél több eszem van
2014. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem aki fél évig csak játszadozott velem, tegnap bevallotta, hogy 2 hónapja lefeküdt a volt barátnőjével egy buliban.:) Pár hete amikor rákérdeztem, tagadott mindent most meg bevallotta SŐT még állította, hogy ő ugyan nem hazudott semmiről:) Igazából csak a szexért volt velem..gondolom...lényeg a lényeg hogy sokszor visszakönyörögte már magát hozzám, de ez volt az utolsó csepp! Még nem tiltottam le de már korlátozott listára tettem..
2014. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem, mivel békességben váltunk el. Alapból nem tiltok le senkit, csak akkor ha nagyon felidegesít
2014. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!