Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem szeret, imád, nagyon élvezzük egyött a szexet, mégis megcsalt, többször is. Két gyermekünk is van. Válni nem akar. Alkoholista, depressziós is. Ki tud megoldást erre?

Figyelt kérdés
Gyógyszert is szed,de igy még rosszabb lett.
2014. jan. 7. 03:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Én nem vagyok társfüggő, én azért vettem feleségül, mert ő az én párom.

Ha nem igy lenne, nem veszem el. :)

2014. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 IgazságtalanLibikóka ***** válasza:
Gyógyszer, alkohol, depresszió = "megoldás" idő kérdése az egész.
2014. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha félrekefélni volt esze akkor annyira nem lehet depressziós. A váláshoz meg nem kell az engedélye. Lényegtelen. Úgy is elválasztanak hogy ő nem egyezik bele.


27/N

2014. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Dowd nevű felhasználó válasza:


Én nem vagyok társfüggő, én azért vettem feleségül, mert ő az én párom.



- ha félrelép tévedtél. szétesne a világod, ezért inkább bármi belefér :D

2014. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aki mindent megbocsát, az szimplán hülye, és még papucs is....
2014. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igazad van!22 évi házasság után elég volt,nem birtuk tovább elviselni a sok gyötrelmet,hazudozást,igérgetést,fogadkozást.1996 üta csak fogadkozott,hogy megjavúl,mert szeret minket és minket választ nem az alkoholt.Semmit nem tartott be.Nem is akarta,csak minket ámitott vele.Pasikkal járt italozni rendszeresen,sokszor hot részegen jött haza,büdösen,tagadva,hogy szex nem is volt.A viselkedése viszont ezt nem támasztotta alá.Egyszóval elég volt,pakoltunk a gyerekeimmel,hogy elköltözünk.Könyörgött ne hagyjuk el,de ezt már eljátszotta ezerszer.Nem hittük,hogy megváltozik,nem tudott leszokni se az italról,se a pasikról.Mentőket,rendörséget rendszeresen ki kellett hivni az agressziója miatt.A gyerekek nem tudtak tanulni tőle az iskolában rossz jegyeket kaptak miatta.Aztán,aznap,mikor költöztünk,öngyilkos lett.Sikerrel.Ez volt a tizedik,ami sikerült is neki.Igy lett vége a szenvedéseinknek,meg az övének is.Jobb lett volna,ha meggyógyul,mert nekem Ő volt a Nagy Szerelem,és nagyon szerettem őt,mig az alkohol el nem hatalmasodott rajta.Azt viszont nem tudtam megbocsájtani neki,hogy még a lakásunkba is felvitte a pasijait szeretkezni,mig én a munkahelyemen dolgoztam,Ő meg Gyesen volt.Most már béke van nálunk,szeretem a fiaimat és Ők is engemet.
2014. jan. 8. 02:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Tegnap felteszel egy kérdést, hogy mi a megoldás, ma meg írod, hogy amúgy már öngyilkos lett?


He?

2014. jan. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Wtf?
2014. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te akkor is el tudsz tőle válni, ha ő nem akar...
2014. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!