Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hulljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne hulljon szét a házasságom?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk a feleségemmel.Fiatalok és tapasztalatlanok.

3 éve voltunk együtt amikor teherbe esett és hát akkor már miért ne.Elvettem.

Több mint fél éve munkanélküli és 2 hónapja szült.Szóval egyedül tartom el a családot.Egy nagy szállodában dolgozok biztonsági emberként váltott műszakban így több pénzért vállaltam még munkát.De így nagyon keveset vagyok otthon és ez kihat mindenre.Kezd elhidegülni tőlem.Már veszekedések is vannak,hogy nem lehet rám számítani és sosem vagyok otthon.

Leültünk megbeszélni de mintha tovább romlana az egész.Mit tehetnék?Mit kéne tennem?


2014. jan. 7. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Párterápia? Óvoda, munkavállalás?
2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pont ilyenek miatt gondolom azt hogy előre megalapozom a jövőm,és utána gyártok le gyereket.
2014. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1: óvoda? :D

2 hónapos csecsemőnek? :)


Kérdező, szerintem is menjetek el párterápiára, sokat segítene.

2014. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ebben azért vastagon benne van a pici baba is ám.

Rettentő megterhelő egy párnak egy kisbaba, idegileg, mentálisan is kikészülnek. Ez már önmagában elég sok párnak, hogy tönkremenjen a házasságuk.


Az biztos, hogy valahogy ki kellene agyalni, hogy hogyan tudsz többet otthon maradni, és ez is arról fog szólni, hogy teher mentesíted.


Ha nem találkoztok, akkor nem tudtok párként létezni.

2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hoppá, igaz. Valamiért hónap helyett Évre asszociáltam.
2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek Dowd-dal, annyit még hozzátennék, hogy ha Neked ennyit kell dolgoznod a megélhetésért, akkor nem feltétlenül Neked kell őt a baba alól tehermentesíteni -inkább anyós, nagyi, nagynéni, barátnő, bárki, aki tud rá vigyázni pár órát, hogy tudjon egy kicsit a feleséged is önmaga lenni.

Pici baba mellett sokszor az is áldás, ha nyugodtan megeheti a vacsorát vagy zuhanyozhat egyet.

Éreztesd vele, hogy mennyire szereted, mennyire csodálatos dologgal ajándékozott meg Téged - meg fogja hálálni. (és persze remélem, hogy ő is ugyanilyen odaadó feléd, Te sem vállaltál keveset)

2014. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Többet nem igen tudok otthon lenni.Így is a munkahelyen alszok,hogy otthon annyira ne legyek fáradt és tudjak segíteni neki.

Ha azt megtudják engem rögtön kirúgnak.

Tudom neki nem könnyű sőt nehezebb de ha nem vállalok + munkát akkor egyszerűen nem tudunk felszínen maradni

2014. jan. 7. 18:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztosan a babától van kiakadva. Rengeteg időt és türelmet igényel egy ilyen pici. Plusz mit lát a feleséged maga körül? A vele egyidős nők (és férfiak is persze) többsége vígan éli a szinglik életét, egyetemre jár, bilizik stb. Ellentétben ő/ti… Talán ez is benne lehet a pakliban. Talán. Próbálj többet otthon lenni, és amikor sikerül, legyél vele figyelmes, segíts neki, ahol tudsz. + amint lehet, bízzátok rá a gyerkőcöket valakire, és töltsetek együtt pár napot. Már egy nap is gyereksírás nélkül, egy egészen végigaludt éjszaka is csodákat tesz!
2014. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pedig ezt meg kell értenie a nejednek. Nincs sok választása.

Tudom mi is voltunk sőt vagyunk hasonló helyzetben. Férjem heti 6 napot dolgozik kemény fizikai munkát, ha haza jön alszik. Alig látjuk. Ha szeptemberben dolgozni megyek talán még rosszabb lesz. Akkor csak 3 hetente egy hetet fogjuk látni egymást, a 3 műszak miatt.

De ezt így el kell fogadni. Reméljük lesz jobb.

2014. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha haza érek akkor én megpróbálok mindent átvenni.Foglalkozok a gyerekkel és akkor ő általában fürdök,eszik és pihen egyet.Lehet kevés és éjszaka is jöttet kéne fent lennem.De már így is 5-6 órákat alszok csak.
2014. jan. 7. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!