Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hulljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne hulljon szét a házasságom?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk a feleségemmel.Fiatalok és tapasztalatlanok.

3 éve voltunk együtt amikor teherbe esett és hát akkor már miért ne.Elvettem.

Több mint fél éve munkanélküli és 2 hónapja szült.Szóval egyedül tartom el a családot.Egy nagy szállodában dolgozok biztonsági emberként váltott műszakban így több pénzért vállaltam még munkát.De így nagyon keveset vagyok otthon és ez kihat mindenre.Kezd elhidegülni tőlem.Már veszekedések is vannak,hogy nem lehet rám számítani és sosem vagyok otthon.

Leültünk megbeszélni de mintha tovább romlana az egész.Mit tehetnék?Mit kéne tennem?


2014. jan. 7. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A párterápia biztosan nem olcsó… Szóval, jól hangzik, de ha már amúgy is sokat kell gürizned a megélhetésért, akkor meg pláne hajthatsz rendesen, ha még a dilidokit is fizetni kell. Próbálj meg még egyszer beszélni vele. Hátha… Az úgy nem lesz jó, ha még kevesebbet alszol. Ha lebetegedsz, vagy épp kirúgnak, mert félálomban marhaságokat csinálsz a munkahelyen, akkor tényleg nyakig ültök majd a lecsóban.
2014. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hanem tudtok együtt lenni, nem megoldható a probléma.

Értem amit mondasz, satuban vagy, de ettől ez a satu rátok fog szorulni :/ Nem tudok okosabbat mondani.

2014. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Többet nem tudok otthon lenni.Így az lesz,hogy tovább maradok ébren.Majd pihenek valamikor.

Minden este beszélünk és reggel is amikor elmegyek adok neki egy köszönő puszit.Akkor is munka előtt még foglalkozok a babával.

Csak az én energiám is véges és nem úgy látom hogy ő is akarna küzdeni az egészért.Csak egyszerűen próbál megfelelni és kész.

Lehet én látom rosszul

2014. jan. 7. 19:12
 14/16 PearlDiver ***** válasza:

Együtt töltött minőségi idő! Nem kell ide párterápia :)

Legyetek egymással nagyon türelmesek, próbáljátok mindketten értékelni, amit a másik tesz a családért.

És talán végig lehet gondolni, hogy milyen olyan kiadásotok van, ami nem annyira fontos (nemtom, 50 csatornás kábeltv vagy hasonló) és le lehet róla mondani, hogy kicsit enyhüljön az anyagi szorítás.

2014. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok,ez tény,de meg kell találni a megoldást! Azért 2 hónapja megváltozott az életetek,most már 3-an vagytok. Bele kell jönni ebbe is! ne menjetek terápiára, szeressétek egymást,szerintem légy türelmes a feleségeddel,és minden helyre jön! Sok boldogságot nektek!
2014. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem párterápia kell... ha a kérdező a munkahelyén van, ezért nem otthon, akkor a párterápiára se tudna elmenni. Csak együtt kellene töltenetek annyi időt amennyit lehet.


Gyereket nagyihoz, baráthoz, bébiszitterhez, ti pedig legyetek kettesben.


pl azt nem értem, hogy veszekedni van időtök, de ahelyett nem jobb szeretkezni inkább? Vagy összebújni, beszélgetni?

2014. jan. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!