Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Segítség kellene!

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgot tettem!Belenéztem a párom számítógépébe.Dokumentumokat,fényképeket nyitottam meg.Amit találtam gyökeres ellentéte annak amit eddig állított és mondott nekem.Elmondanátok neki,hogy ezt tettétek?Mi a fenét csináljak most?A tudás nem mindig jó!

2014. jan. 7. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy azt a tényt meg akarod-e vele osztani, hogy kutakodtál utána.

Én személy szerint nem vallanám be, mert akkor onnantól nyilván soha nem hagy nyomot maga után semmiről, szóval ha bármikor bármi gyanús lenne, akkor nem lenne honnan utána néznem. És lehet itt mondani, hogy nem etikus valaki magán dolgait nézegetni, de akkor tesz ilyet az ember általában, ha nyomós oka van rá. Én életem során összesen egyszer néztem bele bárkinek is a személyes dolgába, de akkor mindig jól sejtettem, hogy mi a helyzet. Ebből kiindulva én már úgy vagyok vele, hogyha bárkinél azt érzem, hogy kutakodnom kell a dolgai közt, akkor ez már halott ügy, és inkább szakítok.

Na szóval, ha el akarod mondani azt is, hogy megnézted a dolgait, akkor eléggé egyszerű a szitu, szembesíted mindennel. És nem kell semmi körítés, szokásos kezdő szöveg: figyelj, beszélnünk kell... és ezután elmondasz szépen mindent.

Ha pedig titkolni akarod, hogy kutattál a cuccai közt, akkor valahogy vezesd fel neki, hogy tudsz a titkáról... ha ez valami nagy dolog, amit találtál, akkor egyből erre fog gondolni. És ha kérdezi, hogy honnan tudod, ne válaszolj, csak pusztán mondd el neki, hogy örülnél, ha nagyobb bizalom lenne köztetek, és elmondaná ezt, szeretnéd az ő szájából is hallani, hiszen tudsz róla..

Viszont, ha csak valami jelentéktelen semmiséget találtál, ami lehet, hogy épp egy kicsit rosszul esik, de amúgy lényegtelen, akkor hagyd az egészet a fenébe, és gondolj bele, hogy neked is vannak olyan dolgaid egész biztosan, amit titokban tartasz a párod előtt, te se meséled el, ha egy helyes pasi bókol neked vagy ilyesmi. Ez az élet része.

2014. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,kedves utolsó!Sokat segítettél!
2014. jan. 8. 12:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!