Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek két ronda/nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek két ronda/nagyon ronda ember összejöhet?

Figyelt kérdés

A kapcsolat gyakorlatilag, azért jönne létre, mert a külsőnk miatt egyikünk se kell senkinek se. Tehát valamilyen szinten erőltetett lenne. Működhet egy ilyen kapcsolat?


Vannak itt esetleg hasonló párok. Nem szégyenkeztek egymás miatt. Mit szóltak a barátok, szülők?


2014. jan. 9. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegso elkeseredesben osszejonnek
2014. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, két ronda egy pár. Tökéletes, én is ilyet szeretnék, de még a ronda lányok is lepattintanak.
2014. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha erőltetett akkor nem
2014. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fahéjas Alien ***** válasza:

Már rég rossz, ha téged a párkapcsolatod kapcsán mások véleménye érdekel, hogy mit szólnak a külsőtökhöz...

Miért nem próbálsz meg inkább szeretni és elfogadni?

2014. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha erőltetett, akkor semmi értelme. Annál még egyedül is jobb...
2014. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rundaság szubjektív dolog... az én barátom például nem az a kimondott helyes/jó pasi mások szerint, de nekem ő igen is az szóval...rajtad áll...és ha csak szánalomból jöttök össze egymással nem lesz jó egyikőtöknek sem..
2014. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
simán
2014. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetne már nálam is egy ronda lány, én egy alacsony, nyomi, ronda fiú vagyok, valaki mentsen már meg, lányok, viszket a fütykösöm. XD
2014. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Menj el prostizni. Én is azt csináltam. Ajánlom a rosszlanyok.hu-t. De csak olyanokhoz menj, akiknel van értékelés.
2014. jan. 9. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!