Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondott már olyat a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondott már olyat a párotok, amin elsőre ledöbbentetek?

Figyelt kérdés
Pl: Hogy egyszer megcsalta az akkori barátját, de max csók volt. Mondjuk megcsalás az megcsalás. De azt mondta, hogy azt nagyon bánja és sose csinálna még egyszer ilyet. Mi lenne a reakciótok? Nem változna meg a véleményetek? Lehet még bízni?
2014. jan. 10. 22:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen. A férjem. Még az együtt járás elején mesélte amikor szóba került, hogy ő egyszer megütött egy lányt. (nem volt a barátnője)


Ezen nagyon megdöbbentem, és kértem hogy mesélje el miért...hogy volt stb.


Elmesélte, hogy egyébként is utálták egymást. Valamin vitáztak, a csaj állandóan azt szajkózta hogy neki van igaza, majd azt mondta neki, hogy ha nem hagyja abba az ellentmondást a férjem, akkor le fogja köpni.


A férjem halál nyugalommal közölte vele, hogy ő akkor fel fogja pofozni.

A lány leköpte.

A férjem felpofozta.


Miután ezt elmesélte én nőként azt mondtam, hogy igaza volt, és jogos volt.


Undorító dolognak tartom akármiért köpködni a másik embert, és ezzel megalázni.


Pasiként én ugyanezt tettem volna.


Mivel teljesen úgy voltam vele, hogy jogos volt az a pofon, nem változott a férjemről a véleményem. Ő egy nagyon jó ember, nem dühből cselekszik, hanem megfontoltan. Ráadásul elsőre, teljesen őszintén beszélt erről. Nem titkolta el előlem.


És tudom hogy soha nem csinálna pl velem ilyet. A mi kapcsolatunk amúgy is teljesen más jellegű. Meg én nem köpködök csak azért senkit, mert nem hajlandó nekem igazat adni. Nevetséges...


Azóta anyósom mesélte hogy ezt a lányt még a férjem nővére is pofán verte egyszer. Annyira elviselhetetlen a csaj.


27/N

2014. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!