Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem fogadja el, hogy nekem csak férfi barátaim vannak?

Figyelt kérdés
Mindig is sokkal jobban megértettem magam a fiúkkal, velük jöttem ki jól, ezért így 23 évesen is csak férfiak vesznek körül. A barátaim, soha semmi sem volt köztünk, olyan szinten ismerjük és szeretjük egymást, hogy jóformán testvérként tekintünk egymásra. A volt párjaimnak nem volt ezzel gondjuk soha, jól kijöttek, kimondottan szerették, ha együtt szerveztünk programokat. A mostani barátom viszont valahogy ezt nem bírja elfogadni. Mindig számonkér, hogy hol voltam, mikor találkoztam velük, mikor beszélek velük. Ideges, ha szóba hozom őket. Ha társasággal szervezünk programot, sokszor ellenségesen viselkedik velük. Próbáltam vele sokszor leülni és elmagyarázni, nekem ők nagyon fontos barátok, olyanok nekem mint másnak a legjobb barátnői. Mint neki a legjobb barátai. De sajnos nem érti meg. Nem viselkednek velem kihívóan én se velük, nem értem miért féltékeny rájuk. Lemondani sose fogok a barátimról, remélem nem is fog ilyet kérni. Mit tudnék még tenni, hogy megértse, nincs oka az aggodalomra?
2014. jan. 11. 13:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%
Te el tudnád fogadni, ha a párodat csak csini lányok vennék körbe? És velük szervezne programot, mikor nem veled van?
2014. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el, ha most szakítanátok és elmennél velük bulizni mindegyik bepróbálkozna...

A férfiaknál, akik nem aszexuálisak vagy homoszexuálisak szinte nulla az esélye, hogy csak barátként tekintsenek rád.

Nőknél ez gyakoribb, ezért is terjedt el a friend zone kifejezés.

2014. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Természetesen. :) Volt ilyen párom aki hasonló volt hozzám és voltak nő nemű barátai. Mi ezzel a gond? Az embernek lehetnek más nemű barátai, ott kezdődik a gond, ha valaki beszűkült és nem fogadja el ezt. Illetve, ha mindennek mögöttes tartalmat keres. Ha midnkét fél intelligens ez nem lehet probléma, hiszen egymást választottuk. :) Egyébként nem "áradozok" róluk, csak néha emgemlítem neki valami történet kapcsán. Ahogy ti a legjobb barátnőiteket. :)
2014. jan. 11. 14:11
 14/31 A kérdező kommentje:
Én nem azt kértem, hogy győzködjetek, hogy nincs férfi-nő barátság. :D Van, csak ahhoz intelligensnek kell lenni érelmileg és racionálisan is. Arra voltam kiváncsi, hogy mit tegyek, hogy meggyőzzem, nincs félnivalója. De ezek szerint, ha nem tudom, nem lesz működőképes a dolog :/
2014. jan. 11. 14:12
 15/31 anonim ***** válasza:
51%
Nos azt kell megértened, hogy az életedhez választasz társat, és nem pedig a társhoz életet.
2014. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. :)
2014. jan. 11. 14:14
 17/31 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látszik, nem akarod megérteni, amit neked mondanak, pedig szerintem fontos a probléma szempontjából. Az egy dolog, hogy te nőként úgy tartod, hogy mi sem természetesebb egy női-férfi barátságnál, meg hogy ehhez neked csak érzelmi intelligenciára van szükséged, de a férfiak túlnyomó többségénél ez egyáltalán nem így van. Egész egyszerűen mi így működünk, a nők meg máshogy.


A barátod pedig ezzel teljes mértékben tisztában van, és tudja, hogy a te barátaid egy része csak a megfelelő alkalmat várja, és valószínűleg ez zavarja, illetve az, hogy elbagatellizálod ezt a kérdést. Nem ismerlek titeket, de szerintem ezt a gondolatot is érdemes lenne megbeszélni.

2014. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha nem derül ki róluk, hogy melegek vagy impotensek sehogy sem fogod tudni meggyőzni őt.
2014. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
akkor is barátok lesznek mikor berakják neked, ja...
2014. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Egyetértettem veled, amíg ki nem derült, hogy szexuális vonzalomra alapoztad a barátságaidat. Rám még senki sem mondta, hogy érett vagy érzelmileg intelligens lennék, de én az első pillanatban el tudom dönteni, ki az, akit kívánok, és ki az, aki szimpatikus, de az ágyamból kidobnám.
2014. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!