Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem fogadja el, hogy nekem csak férfi barátaim vannak?

Figyelt kérdés
Mindig is sokkal jobban megértettem magam a fiúkkal, velük jöttem ki jól, ezért így 23 évesen is csak férfiak vesznek körül. A barátaim, soha semmi sem volt köztünk, olyan szinten ismerjük és szeretjük egymást, hogy jóformán testvérként tekintünk egymásra. A volt párjaimnak nem volt ezzel gondjuk soha, jól kijöttek, kimondottan szerették, ha együtt szerveztünk programokat. A mostani barátom viszont valahogy ezt nem bírja elfogadni. Mindig számonkér, hogy hol voltam, mikor találkoztam velük, mikor beszélek velük. Ideges, ha szóba hozom őket. Ha társasággal szervezünk programot, sokszor ellenségesen viselkedik velük. Próbáltam vele sokszor leülni és elmagyarázni, nekem ők nagyon fontos barátok, olyanok nekem mint másnak a legjobb barátnői. Mint neki a legjobb barátai. De sajnos nem érti meg. Nem viselkednek velem kihívóan én se velük, nem értem miért féltékeny rájuk. Lemondani sose fogok a barátimról, remélem nem is fog ilyet kérni. Mit tudnék még tenni, hogy megértse, nincs oka az aggodalomra?
2014. jan. 11. 13:52
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem szexuális vonzalomra alapoztam őket, hanem vonzalomra/szimpátiára. Az egyik kommentelő írta, hogy "a barátaid mind gondoltak már rád "úgy". Erre reagáltam, hogy persze, hiszen én is, amikor emgismerkedtünk. De pont azért lettünk barátok, mert nem szexuális az a vonzalom. De ha valaki megismer egy ellenkező neműt, mindig eszébe villan az elején, hogy milyen lehet vele. Aztán ha nincs meg a bizsegés, akkor marad a szimpátia.
2014. jan. 11. 17:11
 22/31 anonim ***** válasza:
Ahhoz sem kell gondolkodás, hogy eldöntsd. Vagy érzed a vágyat, vagy nem.
2014. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem értek több hozzászólót.


Ha a kérdezőnek férfi barátai vannak, és ő nem tekint rájuk férfiakként , csak barátokként, akkor aztán ki nem szarja le...már bocs, hogy esetleg van olyan akinek tetszik mondjuk, vagy lefeküdne vele.

Ha a lány úgysem menne bele, mivel van párja, és feltételezzük, hogy azért van pont vele mert őt szereti.


Nem tök mindegy akkor, hogy hány barát minden vágya, hogy megdugja, ha ő nem megy bele?


Ilyen alapon kérdező, a pasid hisztis, féltékenykedik feleslegesen, és nem bízik meg benned. Ezért kéne elgondolkodnod a kapcsolatról.


Nekem is van 2 pasi barátom. Az egyik mindig csak barát volt, a másikkal lefeküdtünk néhányszor, és egy nagyon jó barátság alakult ki köztünk.


A férjem, mondom, a férjem, tehát házasok vagyunk: mindkét pasit teljesen elfogadja, mert normális ember, megbízik bennem és a szerelmemben. Tehát kvázi tudja hogy a 2-ből 1 simán megfektetne újra, ha belemennék, de nem fogok, mivel szeretem a férjem.


Remélem így világos.


Kérdező: hát próbáld kideríteni miért nem bízik benned a párod. Itt ez a legnagyobb probléma. Mert ez bizalmatlanság, hogy féltékenykedik.


Ha meg nem tud leállni ezzel a dologgal, ne haragudj, de szerintem hosszabb távon nem fogtok tudni együtt működni. Nem kell rá erőltetni a barátaidat, nem kell így közös programokat szervezni, de ha meg csak te mész, akkor meg féltékenykedni fog....:(


27/N

2014. jan. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%

Megint le fognak pontozni, de azért leírom a véleményemet. Úgy tűnik, hogy ez nagyjából szokásos férfi-női probléma. Nem állítom, hogy bármelyik félnek igaza lenne, mert ez azért függ a egyéb körülményektől is, meg semmi sem egyértelműen fekete, vagy fehér.


De. Gondoljunk egy kicsit bele. Feltételezzük, hogy a kérdező nem csalná meg a párját, mint ahogy a barátai se hajtanának rá, csak ha zöld jelzés van. Viszont mit szóljon ahhoz a pasi, hogy a lány szándékosan olyan emberekkel tölti az idejét, akik meg akarják dugni?

2014. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
44%

Mit szóljon? El kell fogadni! Ők a barátai, kész! Ugyanis teljesen mindegy hogy meg akarják e dugni, mert ő nem fog belemenni.


AZ én férjem is tudja hogy bejövök az egyik srácnak akivel barátok vagyunk, és lazán megfektetne ha nagynám...na és? Megbízik bennem, szóval semmi probléma.


Egy normális ember se fog lemondani a barátairól csak mert a párja HISZTÉRIÁZIK.


Mert ez nem más mint nyavalygás, és hiszti. Ami pasitól meg pláne szánalmas.

2014. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én nem engedném el velük bulizni menni a barátnőmet.

És ez jogos féltékenykedés, vagy megérti vagy felejtsük el az egészet.

Egy lánynak se tetszene, ha a pasiját körülrajongja sok szép lány, akiknek tetszik és szimpátia alapján választotta őket.

A bugyuta szexizmusod meg tartsd meg magadnak 25-ös.

2014. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Én nem engedném el velük bulizni menni a barátnőmet."


jó vicc... mi az hogy nem engeded? Nem kell engedélyt kérnie. Nem a tulajdonod.... Azt csinál és akkor amikor akar. Azzal bulizik akivel akar.


Nem tartok meg magamnak semmit. Feltettek egy kérdést, válaszoltam rá. Nehogy már te ugass nekem, hogy válaszolhatok e vagy sem....ki a f...nak képzeled magad?


Fel kéne nőni.

2014. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#26, megbocsáss, de ha nálad ilyesmi felmerül, hogy egy felnőtt nőt, te bármiben is korlátozz, eszedbe jut ilyesmi, hogy "ne engedj" meg neki valamit, az nevetséges és gyerekes. Valami tinikapcsolat jut róla eszembe. Felnőtt kapcsolatoknál nincs ilyen, hanem emgbeszéljük, ki mit hogy képzel el. Ha valaha is ilye mondott volna nekem a barátom, hogy nem mehetek el ide vagy oda, a kérdést fel se tettem volna, mert azzal a lendülettel rugtam volna ki páros lábbal. Ilyen nincs.
2014. jan. 12. 14:08
 29/31 anonim ***** válasza:
Szóval nincs olyan, hogy te nem engedsz meg valamit. Akkor szólok a barátodnak, hogy nyugodtan megcsalhat. Hülye pic sák.
2014. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy utolsó.. a férjem nem azért hűséges, mert nem engedem hogy megcsaljon:D hanem mert ő is szeret engem, és nem érdeklik más nők. Ahogy engem sem más férfiak.


De megértem hogy te ezt nem fogod fel. Ahhoz egy kis intelligencia is kéne...

2014. jan. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!