Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szeretői viszonynak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretői viszonynak hogy szokott vége lenni?

Figyelt kérdés

Milyen okból, és melyik fél kezdeményezi a "szakítást" jellemzőbben?

Nálatok hogy volt ez? (Persze ez azokhoz szól, akik már voltak így.)


2014. jan. 12. 02:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
elvágják, lelövik, ilyesmire kell gondolni.
2014. jan. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 xtazin ***** válasza:
Hm engem az érdekelne nálad hogy és miért kezdődött el a szeretői viszony .
2014. jan. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hosszú történet..
2014. jan. 12. 02:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Rájön a foglalt fél hivatalos párja és ultimátumot ad a félrelépőnek, hogy vagy eltakarodik, vagy szakít a k.rvájával/faszijával...
2014. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

amikor elkezd macerássá válni.

átmegyek és duzzog.

vagy leáll ott hosszú agyhúzó beszélgetésekre,mert ezt meg azt komolyan meg kell beszélnünk.

aztán a végén már kelletlenkedik mert többet akar,vagy kajak eljátsza,hogy azért mentem át,hogy tv-t nézzünk együtt dugás nélkül.

2014. jan. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
gyorsan!
2014. jan. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vetettem véget, mert már tényleg úgy éreztem, hogy csak dugásra vagyok jó neki, ugyanis én beleszerettem sajnos..

Összevesztünk, ő megsértődött, én elküldtem melegebb éghajlatokra. Azóta nem beszéltünk, ha utcán összefutunk köszönünk egymásnak, de ennyi.

2014. jan. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kilukad a gumi
2014. jan. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 WheneverYouWant ***** válasza:
Mikor az egyik fél elkezd többet akarni.. a másik meg nem. Szerintem teljesen random hogy melyik fél lesz az. Voltam így egy lánnyal sokáig egyedül voltunk mind2-en és csak a szexért jártunk össze. Jó volt és működött pár hónapig amikor is a lány szeretett volna többet én meg mivel ismertem rég óta.. tudtam hogy milyen természet... nem mentem bele. Megharagudott nyilván, egy ideig nem beszéltünk az óta már limitáltan de jóban vagyunk.
2014. jan. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindig úgy végződik , a részleteken kívül, hogy egyik fél vagy mindkét fél már semmit sem akar a másiktól, illetve egymástól. A többi csak...részletkérdés.
2014. jan. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!