Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondhat ilyet a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhat ilyet a barátom hogy pasizzak?

Figyelt kérdés
4 éve ismerjuk egymást. Tobbszor ment ez ido alatt 5-6 hetre is kulfoldre dolgozni. Karacsony elott jott haza, akkor hozott nekem sok ajandekot es sok helyre kirandultunk. Jol voltunk. Most 1 hete kiment es nem ertem mi tortent. A főnöke egy nagyon nehéz eset es most vele is kell egy szálláson laknia. Tegnap mikor irtam neki h mivan azt valaszolta, hogy éljek, szórakozzak, pasizzak mig fiatal vagyok, nincs jol szellemileg. Regen inkabb feltett ettol. Összetörtem ettől. 20 évvel idosebb, regen is mondogatta hogy biztos öreg ő nekem, de most mi ez az egesz, mikor 1 hete még semmi baja nem volt? A másik, hogy most mit csinaljak ezzel? Én nemakarok pasizni, ő nekimeg ennyi, h menjek? 25 vagyok, ő 44
2014. jan. 12. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
hát, ha öregembernek szólítod, és szerinted még vicces is...ne csodálkozz!
2014. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
apukád lehetne
2014. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki soha h öreg. A kerdes hogy miert mond ilyet mikor par napja meg semmibajt nem erzekeltem.
2014. jan. 12. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak jót akar neked. Nem szeretné, hogy állandó várakozással teljen el a fiatalságod. A helyében titokban az esne jól nekem, ha csak még inkább tapadnál rám, de persze én magam sem tartanám helyesnek. Örülnék, hogy ennyire szeretsz, de úgy gondolnám, hogy nincs garancia arra, hogy ez így is marad, ha már olyan fiatal vagy. Hiszen "jobbat" érdemelsz.


Beszéljétek meg személyesen, ha lecsillapodtak a kedélyek. Addig gondold át, hogyan képzeled az életed. Mióta vagytok amúgy együtt?

2014. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 eve. Szemelyesen nem tudjuk megbeszelni mert meg 4-5 hetig biztos tavol lesz. Nem ertem miert halmozott el mindennel es vitt elsok helyre ga most meg azt mondja h menjek es eljek, pasizzak....
2014. jan. 12. 08:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ez egy próba. Felkészült rá lelkileg, hogy túlélje, ha megteszed. Közben arra vágyik, hogy ne tedd meg.
2014. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen. 2 verzió van. 1. Vagy tesztel, de minek tenné mert mar sokszor volt tolem tavol. 2. Vagy lehet ezt akarja.

ismerem ot es ha lelkileg kiboritjak , mint most a fonoke akkor ilyen melankolikus, de pont most kellene ram tamaszkodnia es nem elkuldenie

2014. jan. 12. 08:53
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Megcsalt, aztán most úgy van vele, hogyha pasiznál, akkor nem lenne bűntudata, és a szemére sem vethetnéd a dolgot!
2014. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bírom ez az apukád lehetne baromságot. Ja, lehetne, ha 19 évesen a ffi gyereket vállal... marha...
2014. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem próba ez.


Az én csajom is ugyanezt csinálta.


Eltelt 9 év, sokmindent megéltünk de lassan már sehol se tartunk kapcsolatilag, de már nem is akarom elvenni, csak per pillanat nem tudnék összehozni egy új kapcsolatot időhiány miatt, meg amúgy is úgy áll a dolog, hogy 3-4 éven belül lelépek innen végleg.



Én a helyedben szakítanék.

2014. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!