Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megváltozik?

Figyelt kérdés
és nem jó értelemben hanem rossz ,de úgy hogy elhanyagolja a barátnőjét, nem tartja be az igéreteit, néha furcsán viselkedik .. mire utal? (pl más csaj van a dologban, vagy nem szeret, ...) ?
2014. jan. 12. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kialudt a láng.. Vagy másik csaj. Készülhetsz egy szakításra.
2014. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félrebasz. Vagy unalmas vagy.
2014. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem más csaj de lehet h csaj ilyen hülye pasid van ... hagyd el..
2014. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok unalmas (nem egoságból irom) de kb olyan 3-4 hete van ilyen az elött nem volt ez ... és már a barátja is beszélt vele megigérte neki is hogy nem fogja ezeket csinálni ... és mondta neki ha tehetné mindig velem lenne .. de akkor mert nem tartja be az igéretét ( ma is találkoztunk volna de szerintem ebből se lesz semmi)
2014. jan. 12. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy rá az esély,hogy egy másik csaj van a dologban... :S
2014. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem ://
2014. jan. 12. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ez,és nem volt másik csaj.Tudom miért nem találkoztunk.

Ha nálatok nincs egyéb probléma,akkor lehetséges,hogy csaj dolog.Annyira lehetne egyenes a barátod,hogy elmondja.

2014. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés
2014. jan. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!